KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & BURITUS vs CLUB 9 & PIZZA CLUB (92:54)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 26 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

"Kauno energetikos remontas & Buritus" sumindė traumų išretintą "Club 9 & Pizza Club" ekipą

2010 lapkričio 26 d., Penktadienis, 21:27 val., peržiūros: 6018

Penktadienį, lapkričio 26 dieną, Kauno kolegijos sprto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Top sport" pirmenybių rungtynės, tarp šeimininkų "Kauno energetikos remontas & Buritus" ir svečių "Club 9 & Pizza Club" ekipų. Komandos, iki pirmo kėlinio vidurio, žaidė apylygiai, tačiau jį geriau sužaidė šeimininkai. Nuo antrojo kėlinio šeimininkai pabėgo jau nebepavijamai, ir visą likusį rungtynių laiką tik didino pranašumą, nesuteikdami prošvaisčių svečiams, bei laimėjo rungtynes triuškinamu rezultatu 92:54 (21:16, 20:12, 24:13, 27:13).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo keturiais iš eilės N.Nausėdos taškais (4:0), į kuriuos svečių ekipo narys A.Stankūnas atsakė dviem taškais (5:2). Vėliau komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir B.Čepulkausko dvitaškis metimas išlygino rezultatą (6:6). Abiem ekipoms apsikeitus taikliais dvitaškiais, I.Konovalenko pataikė trijų taškų vertą metimą, po to dar A.Nausėda pridėjo dvitaškį metimą ir "Kauno energetikos remontas & Buritus" įgijo penkių taškų pranašumą (15:10). Į S.Rekašiaus du taškus šeimininkai atsakė 6 taškais iš eilės ir padidino pranašumą iki 9 taškų (21:12). Kėlinuką užbaigė 4 svečių taškai be atsako. 21:16.

Nuo pat pirmųjų antrojo ketvirčio minučių šeimininkai pradėjo dar labiau intensyvinti žaidimą, bei didinti pranašumą. Į šešių taškų šeimininkų spurtą, "Club 9 & Pizza Club" ekipa atsakė penkių taškų spurtu (27:22). Vėliau šeimininkų komanda turbūt supyko ir pradėjo atakuoti varžovų krepšį taikliais metimais, tuo tarpu į savąjį nepraleisdami nei taško. Svečiai buvo išmušti iš vėžių ir jau buvo sunku tikėtis, kad jie dar sugebės sugrąžinti intrigą į rungtunes. 41:28.

Antrojoje rungtynių pusėje jau buvo viskas aišku. Traumų išretinti, bei tik penkiese žaidę svečiai, jautė nuovargį ir nebegalėjo pasipriešinti šeimininkams. Trečiąjame kėlinyje, "Club 9 & Pizza Club" ekipai taškus rinko tik du žaidėjai – komandos kapitonas A.Misius, bei B.Čepulkauskas, tuo tarpu varžvų ekipoje taškus rinko beveik visi žaidėjai. Paskutinis ketvirtis, kaip ir tikėtasi, tapo tik formalumu. "Kauno energetikos remontas & Buritus" ekipa tik smaginosi ir siekė pelnyti šimtą taškų, dėja, ko jiems padaryti nepavyko. Taigi, po nesunkios, bet daug jėgų pareikalavusios kovos, pergalę šventė šeimininkai – 92:54.

"Kauno energetikos remontas & Buritus": A.Nausėda 23 (9 rez.perd., 7 išprov.praž.), G.Vasiliauskas 14 (14 atk.kam.), M.Šateika 13 (10 atk.kam.), N.Nausėda 13, I.Konovalenko 10 (5 perimt.kam.).

"Club 9 & Pizza Club": A.Misius 22 (16 atk.kam.), B.Čepulkauskas 18 (14 atk.kam.), D.Bučinskas 5 taškai.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Pradžioje žaidėme šiek tiek atsipalaidavę, nepakrito metimai. Vėliau padarėm daugiau geresnių atakų. Viską parodo rezultatas".

Pralaimėtojų treneris sakė: "Tegul priešininkai džiaugiasi, kad buvo tik vienas mūsų startinio penketo žaidėjas, manau dėl to ir pralaimėjome, o šeip manau, kad komandos vienodo lygio". Komandoje nebuvo pagrindinių žaidėjų, kadangi dauguma yra gavę traumas.

"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" pasiekė sunkią pergalę (2011 kovo 27 d., sekmadienis, 21:35 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" nugalėjo "Vijora" (2011 vasario 27 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" po atkaklios kovos palaužė "Statybų Viziją & LVA" (2011 sausio 30 d., sekmadienis, 20:08 val.)"Bangos energetika - Diremta & STP" krepšininkai pratęsė "Club 9 & Pizza club" nesėkmių seriją (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" įveikė "Lietuvos dujas" ir išliko nepralaimėję (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 20:41 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" tragiškai sužaidė ketvirtąjį kėlinį ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2010 gruodžio 29 d., trečiadienis, 23:13 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" po atkaklios kovos nusileido "Bangos energetika - Diremta & STP" ekipai (2011 sausio 07 d., penktadienis, 22:02 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" tiesiog nušlavė varžovus (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 23:27 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" iškovojo pergalę, tačiau į finalą pateko "Kauno Grūdai & SRG" (2011 gegužės 10 d., antradienis, 23:07 val.)Varžybų pabaigoje "Kauno energetikos remontas & Buritus" palaužė "Lietuvos dujas" (2011 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:29 val.)