„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)21260,81
2Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, Vasaros lyga)1782,13
3Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)17240,71
4Benas Navikas (Promatecha, Įmonių lyga)15141,07
5Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)14180,78
6Einoras Stankus (Lympo, II lyga)13220,59
7Tadas Marcinkus (MB „TR Project“, II lyga)12240,50
8Simonas Ražickas (Donelaičio, Įmonių lyga)12160,75
9Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)1171,57
10Marijus Janavičius (Kauno energija, Įmonių lyga)11200,55
11Tomas Ziutelis (Pikenpokas, II lyga)11180,61
12Klaidas Pilkis (Arko, II lyga)11180,61
13Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)11140,79
14Justinas Valaitis (Kauno Rami, II lyga)11210,52
15Dovydas Urbanavičius (Festo, Įmonių lyga)10180,56
16Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)10150,67
17Jūris Goštautas (BC „Rhino“, Vasaros lyga)10101,00
18Giedrius Liutkevičius (Teltonika, II lyga)10160,63
19Tomas Šorius (Sparta, II lyga)10180,56
20Nojus Mištautas (KM „Žalgiris“ 2, II lyga)10230,43
21Mantas Stankevičius (GZP ‒ 2, II lyga)10240,42
22Erestas Maleckas (Kautech ‒ 2, II lyga)10190,53
23Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)10150,67
24Marijonas Žukauskas (Kauno Rami, II lyga)10140,71
25Tadas Lukoševičius (Lympo, II lyga)10190,53

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Einoras Stankus (Lympo, II lyga)113225,14
2Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)93185,17
3Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)90263,46
4Mantas Stankevičius (GZP ‒ 2, II lyga)83243,46
5Egidijus Kumža (Festo, Įmonių lyga)82233,57
6Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)81243,38
7Lukas Drapanauskas (Consolius, III lyga)73154,87
8Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)70203,50
9Mantas Sadauskas (Arko, II lyga)69174,06
10Arnas Malakauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)68203,40
11Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)62154,13
12Marius Petrauskas (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)62163,88
13Justinas Baltrušaitis (Festo, Įmonių lyga)62222,82
14Valentinas Gadliauskas (Arko, II lyga)61144,36
15Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)61173,59
16Jonas Mačiulis (Reunion, I lyga)6096,67
17Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)59124,92
18Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)59144,21
19Gytis Vyšniauskas (Skroblų alėja, II lyga)59232,57
20Mindaugas Leščinskas (Rajonas, II lyga)58144,14
21Mantas Stankevičius (Plastena, Įmonių lyga)58193,05
22Lukas Grincevičius (Clutch, II lyga)57134,38
23Karolis Meiliūnas (Scandagra, Įmonių lyga)57134,38
24Dovydas Nemeikša (Gemavila, II lyga)57173,35
25Tomas Vaitkus (Kautech ‒ 2, II lyga)57173,35

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)3170,18
2Gvidas Vaičiuška (Klausučių alaus darykla, II lyga)3170,18
3Simonas Žilinskas (Krepsiniofanai.lt 2, „Sportturas“ taurė 2024)221,00
4Mantas Čipas (C Basket, „Sportturas“ taurė 2024)221,00
5Tomas Krevnevičius (Fitsout, LEZ 2 taurė 2024)230,67
6Donatas Truncė (Plastena, Vasaros lyga)250,40
7Evaldas Basys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)270,29
8Dovydas Šemeklis (Reunion, I lyga)280,25
9Aras Jukna (Vilniaus kolegija, Apskričių krepšinio lyga)280,25
10Modestas Jasinauskas (RIO ‒ RTZ Motors, Vasaros lyga)290,22
11Kajus Lapienis (Lietuvos sporto universitetas 2, I lyga)2120,17
12Dovydas Redeckas (Lankstukas, II lyga)2130,15
13Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2, III lyga)2140,14
14Robert Idiarto (Consolius, III lyga)2140,14
15Laisvydas Žirlauskas (Scandagra, Įmonių lyga)2160,13
16Domantas Strimilas (Kauno švara, I lyga)2160,13
17Dalius Grušauskas (MB „TR Project“, II lyga)2160,13
18Eitvydas Jurkevičius (Klausučių alaus darykla, II lyga)2180,11
19Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)2200,10
20Tautvydas Šimėnas (Lympo, II lyga)2200,10
21Justinas Valaitis (Kauno Rami, II lyga)2210,10
22Saimonas Rauba (Lympo, II lyga)2210,10
23Gytis Mikėnas (Kauno Rami, II lyga)2210,10

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Gediminas Naujalis (MB „TR Project“, II lyga)14 (117 min.)20
2Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, II lyga)13 (105 min.)22
3Mantas Šiupienius (BC „Rhino“ ‒ 2, III lyga)12 (113 min.)16
4Kernius Budrys (KM „Žalgiris“ 2, I lyga)12 (91 min.)15
5Lukas Paškevičius (Pikenpokas, II lyga)12 (64 min.)13
6Benas Andriuškevičius (KM „Žalgiris“ 2, II lyga)11 (143 min.)21
7Titas Bilvinas (KM „Žalgiris“, II lyga)11 (126 min.)15
8Titas Repšys (VU Kauno fakultetas, II lyga)11 (69 min.)14
9Modestas Gudukas (Krepsiniofanai.lt 1, III lyga)10 (152 min.)15
10Jokūbas Vyšniauskas (Festo, Įmonių lyga)10 (79 min.)16
11Martynas Česnauskas (Kauno energija, Įmonių lyga)10 (77 min.)10
12Matas Kasperavičius (Kautech ‒ 2, II lyga)10 (41 min.)16
13Gytis Vitkauskas (Arko, II lyga)8 (167 min.)10
14Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)8 (144 min.)17
15Artūras Selvenis (Gemavila, II lyga)8 (136 min.)18
16Mindaugas Šabūnas (BC „Rhino“ ‒ 2, III lyga)8 (118 min.)11
17Mantas Rudaitis (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)8 (97 min.)16
18Mindaugas Petokaitis (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)8 (91 min.)17
19Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)8 (85 min.)15
20Rytis Paunksnis (Lympo, II lyga)8 (85 min.)18
21Mantas Žeronas (Lietuvos sporto universitetas, I lyga)8 (80 min.)13
22Martynas Paulaitis (UNO, II lyga)8 (62 min.)13
23Mantas Birutis (Kautech ‒ 2, II lyga)8 (53 min.)10
24Tomas Achramavičius (VU Kauno fakultetas, II lyga)8 (23 min.)8
25Simanas Černauskas (Tetas, Įmonių lyga)7 (167 min.)7
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu