Varėnos ,,Ąžuolo" gimnazija vs Žiežmarių vidurinė mokykla (63:69)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2011 gegužės 16 d., Pirmadienis, 17:00 val. @ ,,Ąžuolo"gimnazijos sporto salė, Basanavičiaus 33, Varėna

Tik po pratęsimo varžovus palaužę "Žiežmarių vidurinės mokyklos" krepšininkai išėjo į "Krepšinis.net" finalą

2011 gegužės 16 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 5306

Gegužės 16 dieną, 17.00 Varėnos "Ąžuolo" gimnazijos sporto salėje, įvyko „Švyturio – Kauno Krepšinio Lygos“ 10-12 klasių „Krepšinis.net“ taurės varžybos, kuriose susitiko "Varėnos Ąžuolo gimnazijos" ir "Žiežmarių vidurinės mokyklos" komandos. Po labai įtemptų varžybų, kuriose visą laiką abi komandos kovojo taškas į tašką, bei pratęsimo nugalėjo "Žiežmarių vidurinės mokyklos" krepšininkai rezultatu [63:69].

Rungtynėms prasidėjus pirmąjį kamuolį atkovojo svečiai, "Žiežmarių vidurinės mokyklos" krepšininkai, tačiau nuo jų pirmosios atakos šeimininkai, "Varėnos Ąžuolo gimnazijos" krepšininkai, apsigynė ir iškart atsakė taikliu tolimu metimu. Per pirmasias penkias minutes svečiams niekaip nepavyko pralaužti šeimininkų gynybos ir pelnyti taškų, o šeimininkai surengę dar dvi tikslias taškais pasibaigusias atakas išsiveržė į priekį septyniais taškais. Pirmąjį tašką svečiai pelnė išprovokavę pražangą ir pataikę vieną iš dviejų baudų metimų. Pirmasis kėlinys buvo nerezultatyvus abiejoms komandoms, tačiau tiksliau žaidę šeimininkai atitrūko penkiais taškais. Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai sužaidė 6:0 ir buvo priekyje jau vienuolikos taškų skirtumu.Tuomet susikaupę svečiai jiems atsakydami laimėjo atkarpą 8:0 ir priartėjo iki trijų taškų skirtumo. Svečiai šį kėlinuką žaisdami labai sėkmingai prisivijo priešininkus iki minimalaus vieno taško skirtumo. Sužaidus du kėlinius rezultatas buvo [30:29].

Po ilgosios pertraukos vėl pirmieji pasižymėjo šeimininkai, padidindami savo atitrūkimą iki penkių taškų. Nors abi komandos žaidė apylygiai šiame kėlinuke, šeimininkų pataikymo procentas buvo kur kas didesnis, todėl per šį kėlinį jie atitrūko iki devynių taškų persvaros. Ketvirtajame kėlinuke svečiai susikaupė, perėmė du kartus daugiau kamuolių nei varžovai bei atakavo kur kas taikliau, todėl kėlinuko pabaigoje ne tik pasivijo priešininkus, bet ir pirmą kartą šiose rungtynėse persvėrė rezultatą savo naudai. Likus vienai minutei iki kėlinuko pabaigos svečiai pirmavo keturias taškais. Tačiau šeimininkai pelnė du taškus, apsigynė nuo svečių atakos ir paskutinėmis sekundėmis išlygino rezultatą [57:57].

Prasidėjus pratęsimui pirmuosius svarbius taškus pelnė svečiai. Jie pataikė dvitaškį ir apsigynę nuo šeimininkų atakos ir išprovokavę pražangą pataikė vieną iš dviejų baudų metimų išsiverždami į priekį trimis taškais. Tuomet abiejoms komandoms pasikeitus taikliais dvitaškiais šeimininkai pataikė labai svarbų tolimą metimą ir išlygino reultatą. Tada svečiai dar kartą išprovokavo pražangą, tačiau prametė abu baudų metimus, o tą patį padarę šeimininkai iš dviejų baudų metimų pataikė vieną ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau po to jiems niekaip nepavyko pralaužti priešininkų gynybos, todėl jie nė vienos atakos nepabaigė penydami taškus. Tuo tarpu svečiai puikiai gindamiesi ir mesdami baudų metimus taškas po taško iš lėto didino skirtumą. Taigi šeimininkams niekaip nepralaužiant svečių gynybos ir nesugebant pelnyti taškų, svečiai pabėgo nuo jų šešiais taškais ir nugalėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu [63:69].

"Žiežmarių vidurinės mokyklos" krepšininkai po pratęsimo sugebėjo palaužti "Varėnos Ąžuolo gimnazijos" krepšininkus ir nugalėjo pusfinalio varžybose. Finale jų laukia susitikimas su "Šiaulių Didždvario gimnazijos" arba "Kauno Antano Smetonos gimnazijos" jaunaisiais krepšininkais.

Po rungtynių pralaimėjusios komandos treneris pirmiausia sveikino su pergalę "Žiežmarių vidurinės mokyklos" krepšininkus. Toliau treneris sakė, jog namų salė iš pradžių leido žaisti lengviau, be įtampos ir neblogai pataikant ir pelnant taškus būti priekyje. Bet kai pataikyti pradėjo ir varžovai atsirado įtampa, pradėjome klysti, siunkiau pradėjo sektis puolime, pelnėme pakankamai nedaug taškų. Manau, varžovai išlaikė vienodą tempą ir tai jiems padėjo išlyginti rezultatą ketvirtojo kėlinio pabaigoje. O pratęsimo metu pirmieji pelnyti svečių taškai palaužė psicholgiškai mūsų žaidėjus ir, manau, tai nulėmė mūsų pralaimėjimą. Treneris preišininkams linkėjo sėkmės finale.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog kova buvo labai lygi ir labai sunki. Varžovų aikštėje reikėjo dirbti 110 %, tuo labiau, kad pradžioje labai sunkiai sekėsi pataikyti. Tačiau tikėjau savo vyrias, tikėjau, jog galim žaisti iki galo. Taip ir buvo, neištempėm per pagrindinį laiką, ištempėm per pratręsimą. Pagarba varžovams, jie tikrai gerai žaidė. Treneris taip pat pagyrė teisėjų darbą, sakydamas, jog jie puikiai sušvilpė ir gerai padirbėjo, todėl kova tarp komandų vyko sąžiningai, kurioje nugalėjo stipresnė.

"Varėnos Ąžuolo gimnazijos": Raimundas Budėnas 23 (14 atk. kamuolių), Tomas Severinas 19, Darius Turonis 11 (8 rezult. perdavimai, 6 išpr. pražangos), Tomas Šaltenis 10 (15 atk. kamuolių).

"Žiežmarių vidurinės mokyklos": Mantas Jankūnas 33 (5 rezult. perdavimai, 6 perimti kamuoliai, 10 išpr. pražangų), Mantas Bielskis 19, Deividas Miškauskas 8 (12 atk. kamuolių), Deividas Šumskas 3 (11 atk. kamuolių, 5 perimti kamuoliai, 5 išpr. pražangos).

Paskutiniai komentarai (3 iš 9)

Anonimas2011 gegužės 17 d., 11:20 val.

Svarbiausia kad tarp dvieju siu komandu isivyravo taika ir pagarba saunuoliai! Idomu kiek sirgaliu buvo susirinke palaikyti savo komanda?

_Mikaso_2011 gegužės 17 d., 11:19 val.

labai geras straipsnis

anonimas1232011 gegužės 17 d., 10:19 val.

su pergale ziezmariai.laimejot.jus stipresni.nesirasinekit kvailu komentaru.paskaitykit nusiraminimui abieju treneriu/ar mokytoju/komentarus po rungtyniu.jie vieni apie kitus atsiliepia pagarbiai...

Žiežmarių vidurinė mokykla nepaliko jokių vilčių Riešės gimnazijai (2011 kovo 22 d., antradienis, 19:36 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla svečiuose palaužė Riešės atstovus (2011 balandžio 01 d., penktadienis, 16:29 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla atsirevanšavo Varėnos "Ąžuolo" gimnazijai (2011 kovo 29 d., antradienis, 23:42 val.)"Žiežmarių vidurinė mokykla" po atkaklios kovos palaužė Pasvalio "Petro Vileišio gimnazijos" SK "Clarus" ekipą (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 18:08 val.)Varėnos "Ąžuolo" gimnazija išvykoje nugalėjo Riešės gimnaziją (2011 kovo 18 d., penktadienis, 19:22 val.)10-12 klasių "Krepšinis.net" Didžiąją taurę iškovojo "Šiaulių Didždvario gimnazija" (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 20:55 val.)Atkaklios ir permainingos rungtynės baigėsi Pasvalio "Petro Vileišio" gimnazijos pergale (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 18:10 val.)10-12 klasių "Krepšinis.net" taurės mažajame finale užtikrintai 31 taško skirtumo nugalėjo "Kauno Antano Smetonos gimnazijos" krepšininkai (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 17:43 val.)