Žiežmarių vidurinė mokykla vs Varėnos ,,Ąžuolo" gimnazija (59:55)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 kovo 29 d., Antradienis, 16:45 val. @ Žiežmarių vidurinės mokyklos sporto salė, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj.

Žiežmarių vidurinė mokykla atsirevanšavo Varėnos "Ąžuolo" gimnazijai

2011 kovo 29 d., Antradienis, 23:42 val., peržiūros: 6866

Antradienio vakarą "Švyturio – Kauno Krepšinio Lygoje" "Krepšinis.net" taurėje Žiežmarių vidurinės mokyklos krepšininkai siekė savo aikštėje atsirevanšuoti Varėnos "Ąžuolo" gimnazijai už skaudų pralaimėjimą išvykoje. Nors šeimininkai sėkmingai pradėjo susitikimą ir ilgą laiką pirmavo dviženkliu skirtumu, tačiau išsibaudavos šeimininkų lyderiams, ketvirtame kėlinuke atgimė intriga ir nedaug trūko, kad Varėniškiai iškovotų antrąją pergalę prieš tą patį varžovą. Nepaisant visko, Žiežmarių vidurinės mokyklos žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu (59:55).

Susitikimas prasidėjo gana vangiai. Komandos rodė daugiau noro nei sugebėjimų. Nerezultatyvios atakos keitė viena kitą, vis tik, pirmieji šiokią tokią persvarą įgijo šeimininkai (6:2). Raimundas Budėnas taikliu dvitaškiu šiek tiek sumažino "Ąžuolo" gimnazistų deficitą (6:4). Mantas Jankūnas pabandė truktelėti Žiežmarių krepšininkus priekin, tačiau svečiai stengėsi neatsilikti (10:8). Vis tik, tas pats Mantas Jankūnas baigiantis kėliniui pataikė iš toli, o Mantas Bielskis pridėjo du taškus ir po pirmų dešimties žaidimo minučių šeimininkai priekyje (15:8). Vienintelis dalykas apkartinęs Žiežmarių krepšininkų nuotaiką, tai jų ekipos lyderio Manto Jankūno keturios pražangos pirmame kėlinuke.

Antrąjį kėlinį krepšininkai iš Varėnos pradėjo užtikrinčiau nei šeimininkai. Jie vedini Tomo Severino pelnė 7 taškus, o į savo krepšį per tą laiką praleido tik du ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki dviejų taškų (17:15), neilgai trukus ir iki vieno (19:18). Vis tik, Žiežmarių vidurinės mokyklos žaidėjai nesutrikoDeividas Šumskas pelnė penkis taškus, Mantas Bielskis pridėjo du, o Aivaras Saulynas atsakė tik dviem taikliomis baudomis (26:20). Egidijus Riaubys turėjo progą sumažinti svečių deficitą dviem baudomis, tačiau abi jos skriejo pro šalį. Savo ruožtu šeimininkai nedvejojo. Jie atsakė atkarpa 11:0 ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 17-os taškų (37:20). Vis tik, kėlinukui baigiantis "Ąžuolo" gimnazijos žaidėjai pelnė penkis taškus, o varžovams leido atsakyti tik dviem ir skirtumas šiek tiek sumažėjo (39:25).

Trečiąjį kėlinuką Mantas Jankūnas ir Tomas Severinas pradėjo apsikeisdami taikliais tritaškiais, pastarojo ekipos draugas Raimundas Budėnas pridėjo dar du taškus (42:30). Neilgai trukus žiežmariškiai pelnė 6 "sausus" taškus ir skirtumas tarp ekipų vėl šoktelėjo (48:30). Nors kėlinukas buvo itin nerezultatyvus (11:10), tačiau jam baigiantis svečiai pelnė 5 taškus, o į savo krepšį praleido tik du ir po trijų kėlinių rezultatas (50:35).

Vos tik prasidėjus ketvirtajam kėliniui atrodė, jog šeimininkai pirmauja pakankamai solidžiu ir saugiu skirtumu. Vis tik, jų ekipos lyderiai Mantas Bielskis ir Mantas Jankūnas greitai gavo po penktąją pražangą taip palikdami komados draugus kovoti vienus. Nors iš pradžių atrodė, kad šeimininkų likę žaidėjai nesutriko, tačiau toks vaizdas buvo neilgai. Rezultatui esant (54:37), svečiai kilo į lemiamą šturmą. "Ąžuolo" gimnazistai surengė įspūdingą spurtą 3:15 ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 5 taškų (57:52). Antrodė, kad svečiai dar gali "kabintis" į pergalę, tačiau reikiamu momentu taiklų dvitaškį šeimininkams pataikė Deividas Šumskas (59:52). Raimundas Budėnas atsakė taikliu tritaškiu, tačiau tai buvo viskas, ką svečiai nuveikė šiose rungtynėse (59:55).

Po rungtynių Varėnos "Ąžuolo" gimnazijos treneris Jonas Žibūda sakė: "Iš tikro pradžia buvo labai sunki. Gal jautėsi salių skirtumas, mes esame pripratę žaisti didelėje salėje, erdvė kitokia, nesame pripratę prie šių sienų. Taip pat šiandien labai nekrito. Dar vienas dalykas, tai mūsų lyderio trauma. Jis sirgo visą savaitę ir dar šiandien pasitempė čiurną. Vėliau kiek atsigavome ir tas azartas mus vedė priekin. Varžovai buvo labai užsivedę, pataikė, sėkmingiau gynėsi".

Žiežmarių vidurinės mokyklos strategas Rimantas Levulis po susitikimo kalbėjo: "Šiandien intriga sugrįžo, nes išsibaudavo mūsų komandos lyderiai ir žaidimas pakrypo mums nepalankia linkme. Varžovų komanda įgavo pasitikėjimo, pradėjo sėkmingai veržtis, mus spausti. Mes savo ruožtu išsimušėme iš ritmo, pametėme žaidimo braižą ir liko toks skirtumas, koks liko. Džiaugiamės, kad pavyko išsaugoti ir tuos kelis taškus. Varžovai savo aikštėje sužaidė labai gerai, čia du kėlinius dominavome mes. Varžovai yra stiprūs ir mes gerbiame juos, tačiau reikia mokėti ir pralaimėti".

Žiežmarių vidurinę mokyklą į pergalę vedė: Mantas Bielskis 16 taškų (5 atk. kam), Mantas Jankūnas 15 taškų (5 atk. kam), Deividas Šumskas 12 taškų (7 atk. kam)

Varėnos "Ąžuolo" gimnazijos gretose išsiskyrė: Darius Turonis 16 taškų (11 atk. kam), Tomas Severinas 13 taškų (5 atk. kam), Tomas Šaltenis 10 taškų (11 atk. kam)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 balandžio 21 d., 08:52 val.

KAIP ZIEZMARIAI SU VARENA SUZAIDĖ ISVYKOJE GAL KAS ZINO.KOKS REZULTATAS BUVO PO TRIJU KELINUKŲ...?

Žiežmarių vidurinė mokykla nepaliko jokių vilčių Riešės gimnazijai (2011 kovo 22 d., antradienis, 19:36 val.)"Žiežmarių vidurinė mokykla" po atkaklios kovos palaužė Pasvalio "Petro Vileišio gimnazijos" SK "Clarus" ekipą (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 18:08 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla svečiuose palaužė Riešės atstovus (2011 balandžio 01 d., penktadienis, 16:29 val.)Tik po pratęsimo varžovus palaužę "Žiežmarių vidurinės mokyklos" krepšininkai išėjo į "Krepšinis.net" finalą (2011 gegužės 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)Varėnos "Ąžuolo" gimnazija išvykoje nugalėjo Riešės gimnaziją (2011 kovo 18 d., penktadienis, 19:22 val.)Atkaklios ir permainingos rungtynės baigėsi Pasvalio "Petro Vileišio" gimnazijos pergale (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 18:10 val.)10-12 klasių "Krepšinis.net" Didžiąją taurę iškovojo "Šiaulių Didždvario gimnazija" (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 20:55 val.)10-12 klasių "Krepšinis.net" taurės mažajame finale užtikrintai 31 taško skirtumo nugalėjo "Kauno Antano Smetonos gimnazijos" krepšininkai (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 17:43 val.)