Žiežmarių vidurinė mokykla vs Riešės gimnazija (70:41)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 kovo 22 d., Antradienis, 15:00 val. @ Žiežmarių vidurinės mokyklos sporto salė, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj.

Žiežmarių vidurinė mokykla nepaliko jokių vilčių Riešės gimnazijai

2011 kovo 22 d., Antradienis, 19:36 val., peržiūros: 4844

Antradienio popietę "Švyturio – Kauno Krepšinio lygoje "Krepšinis.net" taurėje" į kovą stojo Žiežmarių vidurinė mokykla ir Riešės gimnazija. Šeimininkai nuo pirmųjų susitikimo minučių tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir diktavo žaidimo sąlygas svečiams. Pastarieji per pirmuosius du kėlinius surinko vos 12 taškų. Nors antrojoje susitikimo dalyje Riešės gimnazijos moksleiviai ženkliai pagerino savo puolimą, tačiau pirmoje pusėje buvo iššvaistę per daug, kad galėtų atsitiesti ir turėjo pripažinti Žiežmarių vidurinės mokyklos pranašumą rezultatu (70:41).

Žiežmarių vidurinės mokyklos krepšininkai susitikimą pradėjo labai užtikrintai. Jie vedini Manto Jankūno pelnė 9 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį (9:0). Po šalto duško Riešės gimnazistai sugebėjo atsakyti penkiais taškais (vieną baudą pataikė Karolis Biveinis ir keturis taškus pridėjo Mantas Gajauskas (9:5). Vis tik, tai buvo tik trumpas svečių blykstelėjimas šiame ketvirtyje. Iki kėlinio pabaigos Riešės gimnazijos puolimas "užmigo letargo miegu" ir taškų šiame kėlinuke nebepelnė. Savo ruožtu šeimininkai prie savo taškų sąskaitos pridėjo dar penkis ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių Žiežmarių vidurinės mokyklos moksleiviai priekyje (14:5).

Antrasis kėlinukas vyko panašiu scenarijumi kaip ir pirmasis: šeimininkai smaginosi aikštėje, o varžovai tai apatiškai stebėjo. Žiežmarių moksleiviai pelnė net 12 taškų, o svečiai atsakė tik dviem Karolio Biveinio taškais (26:7). Dar du taškus Riešei pridėjo Žygimantas Velikianecas (26:9). Per liksuį kėlinio laiką svečiai savo taškų sąskaitą papildė Dominyko Braziulio taškais, o šeimininkai atsakė penkiais Manto Jankūno taškais (31:12).

Vos prasidėjus trečiam ketvirčiui Žiežmarių vidurinės mokyklos žaidėjai vėl pelnė keturis taškus iš eilės ir atrodė, kad pirmųjų dviejų ketvirčių scenarijus tęsis toliau (35:12). Vis tik, Riešės gimnazistai palengva pradėjo įsižaisti (37:17). Vėliau (40:20). Komandų žaidimas visiškai išsilygino. Mantas Jankūnas pataikė iš toli, o Žygimantas Velikianecas ir Mantas Gajauskas atsakė keturiais taškais (43:24). Tačiau neilgai trukus Žiežmarių komandos persvara vėl perkopė dvidešimties taškų ribą (50:26). Per likusią minutę kėlinyje svečiai iš Riešės pelnė dar tris taškus, o šeimininkai atsakė dviem Manto Bielskio taškais (52:29).

Kaip jau tapo įprasta šiame susitikime šeimininkai ir vėl užtikrinčiau pradėjo kėlinio pradžią. Jie vedini Edgaro Blažio spurtavo 9:2 ir padidino savo pranašumą iki 30-ies taškų (61:31). Tačiau svečiai pademonstravo kovingumą ir savigarbą. Jie dėka Kasparo Gailiaus dviejų tritaškių metimų atsakė atkarpa 0:10 (61:41). Tačiau prasidėjęs varžovų krepšio šturmas greitai buvo užgesintas. Per likusį laiką svečiai iš Riešės taškų nebepelnė, o šeimininkai atsakė atkarpa 9:0, jos metu Mantas Jankūnas pelnė 7 taškus ir Žiežmarių vidurinė mokykla iškovojo pergalę rezultatu (70:41).

Po rungtynių Riešės gimnazijos treneris R. Žibūda sakė: "Šiandien matėsi, kad buvome pasimetę. Vaikai žaisdami ne savo aikštelėje jaudinosi. Atrodėme tikrai vsai kita komanda. Galiu pasakyti, kad nesame tokie prasti, kaip rodo rezultatas. Šiandien sužaidėme tikrai prastai, tačiau tikiuosi, kad žaisdami namuose atrodysime visai kitaip, bus kitas žaidimas ir kitas rezultatas. Su šiandieniniais varžovais žaidėme pernai, juos pažinojome. Jie tiesiog žaidė savo žaidimą ir sužaidė kaip galėjo. Vis tik, šios dienos rezultatas manau atspindi tai, kas vyko aikštėje, varžovai tiesiog buvo geresni ir šios dienos rungtynėse nusipelnė pergalės, su kuria juos ir sveikiname".

Žiežmarių komandos treneris R. Levulis po susitikimo kalbėjo: "Šiandien stengėmės žaisti aktyvų žaidimą tiek gynyboje tiek puolime ir matome, kad tai pasiteisino. Nuo pat pradžių išmušėme žaidėjus iš ritmo, atitrūkome ir išlaikėme susikrautą persvarą. Sakyčiau šiandien mūsų komandos trys pagrindiniai žaidėjai sužaidė neblogas rungtynes, kiti stengėsi jiems padėti, dėl to toks ir rezultatas. Varžovus pažinojome iš praėjusio sezono. Šiemet jų komanda labai pasikeitusi. Pernai su jais teko žaisti du kartus ir pasidalinome po pergalę, skirtumai buvo nežymūs. Sprendžiant iš to, kaip jie sužaidė pirmąsias savo rungtynes su Varėna manau šiandien jie buvo pasimetę. Vis tik, manau jų aikštelėje bus rimtos ir atkaklios rungtynės".

Žiežmarių vidurinę mokyklą į pergalę vedė: Mantas Jankūnas 32 taškai (6 atk. kam, 4 perimti kam), Mantas Bielskis 15 taškų (5 atk. kam)

Riešės gimnazijos gretose išsiskyrė: Mantas Gajauskas 15 taškų (19 atk. kam), Karolis Biveinis ir Žygimantas Velikianecas (8 atk. kam) po 7 taškus

Žiežmarių vidurinė mokykla svečiuose palaužė Riešės atstovus (2011 balandžio 01 d., penktadienis, 16:29 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla atsirevanšavo Varėnos "Ąžuolo" gimnazijai (2011 kovo 29 d., antradienis, 23:42 val.)"Žiežmarių vidurinė mokykla" po atkaklios kovos palaužė Pasvalio "Petro Vileišio gimnazijos" SK "Clarus" ekipą (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 18:08 val.)Tik po pratęsimo varžovus palaužę "Žiežmarių vidurinės mokyklos" krepšininkai išėjo į "Krepšinis.net" finalą (2011 gegužės 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)Varėnos "Ąžuolo" gimnazija išvykoje nugalėjo Riešės gimnaziją (2011 kovo 18 d., penktadienis, 19:22 val.)Atkaklios ir permainingos rungtynės baigėsi Pasvalio "Petro Vileišio" gimnazijos pergale (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 18:10 val.)10-12 klasių "Krepšinis.net" Didžiąją taurę iškovojo "Šiaulių Didždvario gimnazija" (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 20:55 val.)