Šiaulių Didždvario gimnazija vs Žiežmarių vidurinė mokykla (104:75)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2011 gegužės 22 d., Sekmadienis, 11:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

10-12 klasių "Krepšinis.net" Didžiąją taurę iškovojo "Šiaulių Didždvario gimnazija"

2011 gegužės 22 d., Sekmadienis, 20:55 val., peržiūros: 6495

Sekmadienį (05.22), Kauno Energijos sporto salėje įvyko 10-12 klasių "Krepšinis.net" Didžiosios taurės finalas, kuriame susitiko šeimininkų statusu rungtyniavusi "Šiaulių Didždvario gimnazijos" ekipa ir svečiai "Žiežmarių vidurinė mokykla". Nors pirmojoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, tačiau po ilgosios pertraukos, šiauliečiai perėmė iniciatyvą ir atitolo. Pamažu didindami rezultatą "Šiaulių Didžvario gimnazijos" krepšininkai nugalėjo finale, rezultatu – 104:75 (22:22, 18:14, 34:19, 30:20).

Rungtynės prasidėjo prasidėjo šiauliečių klaidų virtine, todėl "Žiežmarių vidurinė mokykla" sugebėjo įgyti menką pranašumą (3:7). Visgi, "Šiaulių Didždvario gimnazijos" bėdos tuo nesibaigė ir nenutrūkstanti klaidų banga tesėsi. Žiežmariečiai įgijo devynių taškų skirtumą (5:14), tačiau tuo viskas ir baigėsi. Vis labiau apsiprasdami aikštelėje šiauliečiai pradėjo vytis varžovus. Vienas po kito į krepšį taiklius metimus ėmė siųsti I.Kavaliauskas ir R.Valančius, o po taiklaus E.Grikšto tritaškio skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų (15:17). M.Jankūnas atsakė taikliu tritaškiu ir padidino skirtumą iki penkių taškų, bet vėlgi "Šiaulių Didžvario gimnazija" dominuodama po krepšiais pelnė 7 taškus be atsako ir persvėrė rezultatą (22:20). Didžiausia žiežmariečių problema tapo kova dėl atšokusių kamuolių, būtent pirmajame kėlinyje ji buvo pralaimėta 11-2. Kėlinį dviem taikliais baudos metimais užbaigė M.Bielskis (22:22).

Antrajame ketvirtyje ir toliau vyko atkakli kova. Šiame ketvirtyje išryškėjo dar viena "Žiežmarių vidurinės mokyklos" silpnybė, tai netaiklūs baudos metimai. Per pirmąją rungtynių pusę žiežmariečiai metė 21 baudos metimą iš kurių pataikė tik devynis, tai kainavo 12 lengvų taškų. Būtent to pasekoje šiauliečiai įgijo nežymų pranašumą. Kėlinio viduryje skirtumas siekė penkis taškus – 33:28. Tačiau du taiklūs M.Jankūno metimai sumažino atsilikimą iki minimumo. Šiauliečiai padidino skirtumą iki trijų taškų (35:32), tačiau po M.Bielskio ir M.Kelpšos dvitaškių į priekį vėl išsiveržė "Žiežmarių vidurinė mokykla". Kėlinį keturiais taškais be atsako užbaigė šiaulieičiai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo keturiais taškais (40:36).

Trečiajame ketvirtyje "Šiaulių Didždvario gimnazija" pasiuntė žiežmariečius į nokautą. Laimėję atkarpą (11:2), šiauliečiai padidino skirtumą iki 13 taškų – 51:38. Negana to, skirtumas ir toliau didėjo ir pasiekė 16 taškų ribą (56:40). M.Jankūnas savo tritaškiu metimu atstatė 13 taškų deficitą, tačiau vėliau sekė du A.Sajavičiaus tritaškiai, kurie padidino skirtumą iki 19 taškų (64:45). Ties tokiu skirtumu rezultatas apsistojo iki pat kėlinio pabaigos ir lemtingu tapusį kėlinį laimėjo šiauliečiai, bei po trijų ketvirčių turėjo 19 taškų pranašumą – 74:55.

Jau pačioje paskutiniojo kėlinio pradžioje "Šiaulių Didždvario gimnazijos" ekipa sunaikino visas viltis žiežmariečiams dar pakovoti dėl pergalės. Tokia pati galinga, kaip ir trečiojo kėlinio pradžia, leido šiauliečiams atsipalaiduoti iki pat rungtynių pabaigos (86:61). "Žiežmarių vidurinė mokykla" dar buvo sumažinusi skirtumą iki 19 taškų, tačiau per paskutiniąsias minutes šiauliečiai padidino skirtumą iki 29 taškų ir šventė pergalę rezultatu – 104:75. Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas į pergalę šiauliečius vedęs I.Kavaliauskas.

Taip po šio finalinio susitikimo įvyko tritaškių trejeto konkursas, kurimae geriausiai pasirodė "Žiežmarių I-oji komanda" finale surinkusi 16 taškų. Antrąją vietą užėmė Birštono gimnazijos krepšininkai surinkę 15 taškų, treti liko "Šiaulių Didždvario gimnazijos" atstovai surinkę 13 taškų, ketvirtas buvo "Dainavos vidurinės mokyklos" trejetas surinkęs 8 taškus.

"Šiaulių Didždvario gimnazija": I.Kavaliauskas 24 (8 atk.kam), R.Valančius 19, E.Ročys 17 (11 atk.kam., 7 rez.perd.), E.Grikštas 12 (9 rez.perd.), T.Stankūnas 12 (11 atk.kam., 5 perm.kam.), A.Sajevičius 11 taškų.

"Žiežmarių vidurinė mokykla": M.Jankūnas 41 (5 per.kam. 9/17 dvit., 5/17 trit.), M.Bielskis 21, E.Venskus 4 taškai.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

fabas62011 gegužės 23 d., 23:50 val.

Tai kiek teko matyt bent jau antra puse varzybu,net nepasakyciau kad fiziskai buvo tiesiog stipresni,viskuom geriau apzaide. Matyti veidai, jau anksciau nebloga ispudi pries LKR kai zaidepalike zaidejai is RKL uz siaulius,bet to pasekoj ir buvo finale 30+.   Sveikinu abi komandas!!

Anonimas2011 gegužės 23 d., 12:11 val.

Siauliu ekipos vyrukai fiziskai siek tiek stipresni todle ir nugalejo, Ziezmariai gerai pradejo bet paskui issikvepe, nors 2 vietas tikrai labai aukstas pasiekimas.

zalias_kraujas2011 gegužės 22 d., 21:25 val.

Sveikinu Siaulius su pergale, rezultatai rodo kad buvote siemet to verti, tiesa ir pernai truko nedaug! Ziezmariams siulau nenusiminti, gera sezona apturejote vyrai! Esate antri, paziurekite kas liko jums uz nugaru is suprasite, koki dideli darba padarete. Mldc Jankunai dar vienas geras grajus!

Žiežmarių vidurinė mokykla nepaliko jokių vilčių Riešės gimnazijai (2011 kovo 22 d., antradienis, 19:36 val.)"Žiežmarių vidurinė mokykla" po atkaklios kovos palaužė Pasvalio "Petro Vileišio gimnazijos" SK "Clarus" ekipą (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 18:08 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla atsirevanšavo Varėnos "Ąžuolo" gimnazijai (2011 kovo 29 d., antradienis, 23:42 val.)Tik po pratęsimo varžovus palaužę "Žiežmarių vidurinės mokyklos" krepšininkai išėjo į "Krepšinis.net" finalą (2011 gegužės 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)Atkaklios ir permainingos rungtynės baigėsi Pasvalio "Petro Vileišio" gimnazijos pergale (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 18:10 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla svečiuose palaužė Riešės atstovus (2011 balandžio 01 d., penktadienis, 16:29 val.)