Riešės gimnazija vs Varėnos ,,Ąžuolo" gimnazija (57:63)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 kovo 18 d., Penktadienis, 14:15 val. @ Riešės gimnazijos sporto salė, Beržų g. 2a, LT - 14266, Riešė, Vilniaus r.

Varėnos "Ąžuolo" gimnazija išvykoje nugalėjo Riešės gimnaziją

2011 kovo 18 d., Penktadienis, 19:22 val., peržiūros: 5947

Šiandien "Krepšinis.net" taurės turnyre Riešės gimnazija namų salėje priėmė svečius iš Varėnos "Ąžuolo" gimnazistus. Šeimininkai pasielgė "svetingai" ir leido pergalę išsivežti varžovams į Dzūkiją.

Rungtynės vyko apylygiai, pirmoje varžybų pusėje geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie po dviejų kėlinukų pirmavo 4 taškais.

Rungtynėms artėjant link pabaigos, svečiai apsiprato rungtyniauti varžovų aikštelėje, ir sėkmingiau sužaidę rungtynių pabaigą iškovojo antrąją pergalę rezultatu 63:57.

Rungtynes stebėjo gausus žiūrovų būrys, kuriuos minutinių pertraukėlių metu linksmino jaunasis breiko šokėjas Kasparas.

Nugalėtojams taškus pelnė: Darius Turonis (23, 5 rez.p., 5 išprovokuotos pr., 23 naud. balai),Raimundas Budėnas (21),Tomas Severinas (11)
Pralaimėjusiems takus pelnė: Žygimantas Velikianecas (17), Mantas Gajauskas (15), Dominykas Braziulis (9).

Po rungtynių Riešės komandos žaidėjas Mantas Gajauskas sakė : “Gerai pradėjome rungtynes, pirmus du kėlinukus neblogai sekėsi tiek pulti tiek gintis. Rungtynių viduryje traumą gavo mūsų komandai labai svarbus žaidėjas – Vladislav Piskarev, todėl žaidimas pasisuko mums nepalankia linkme. Be to šiandien padarėme labai daug klaidų."

Žiežmarių vidurinė mokykla nepaliko jokių vilčių Riešės gimnazijai (2011 kovo 22 d., antradienis, 19:36 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla atsirevanšavo Varėnos "Ąžuolo" gimnazijai (2011 kovo 29 d., antradienis, 23:42 val.)10-12 klasių "Krepšinis.net" taurės mažajame finale užtikrintai 31 taško skirtumo nugalėjo "Kauno Antano Smetonos gimnazijos" krepšininkai (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 17:43 val.)Tik po pratęsimo varžovus palaužę "Žiežmarių vidurinės mokyklos" krepšininkai išėjo į "Krepšinis.net" finalą (2011 gegužės 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla svečiuose palaužė Riešės atstovus (2011 balandžio 01 d., penktadienis, 16:29 val.)