DNC ‒ Sporto fėja vs Kauno TPMC (94:86)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno TPMC“ turėjo pripažinti „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą

2018 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 22:35 val., peržiūros: 702

Ketvirtadienį, kovo 22 – ąją dieną A. Sabonio krepšinio centre įvyko „A“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „DNC – Sporto fėja“ bei svečių „Kauno TPMC“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek pranašesni atrodė šeimininkai, nors svečiai tai pat neatsiliko. Tačiau antroje rungtynių pusėje visgi geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie perimė rungtynių iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie atrodė gyvesni puolime, o gynyboje jiems gan neblogai sekėsi tvarkytis su aukštesniais savo varžovais. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa, pasinaudojusi tuo, kad varžovai nepataikė iš patogių padėčių, bet likus iki kėlinio 30 sekundžių „DNC – Sporto fėja“ komandos žaidėjas P.Valentukonis pataikęs du taškus, padėjo komandai nukreipti rezultatą jų naudai – 21:20.

Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo išlygindami rezultatą, tačiau vėliau jie vėl pradėjo dažnai klysti ir tai leido „DNC – Sporto fėja“ ekipai užbaiginėti sėkmingai atakas greitajame puolime – 55:41.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai pasivijo priešininkusi ir pradėjo artėti prie savo varžovų labai sparčiai, o galiausiai ir išlygino rezultatą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 70:72.

Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie smeigė kelis taiklius tolimus ir įgijo jau penkių taškų pranašumą. Tačiau tuomet gerą atkarpą sužaidė „Kauno TPMC“ ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Tuomet šešis taškus paeiliui šeimininkams pelnė P.Valentukonis ir likus žaisti dvi minutes, „DNC – Sporto fėja“ pranašumas buvo penki taškai. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkai sugebėjo išsaugoti savo pranašumą ir galiausiai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas – 94:86.

DNC – Sporto fėja komandos žaidėjas I.Grigaravičius: Mūsų pergalę lėmė, kaip ir praeitose rungtynėse šaltas protas, kai protingai žaidžiame tada viskas gaunasi, kai perskubam susidūriame su problemomis. Priešininkia žaidė greitą žaidimą, mes atkarpomis nespėjome pagal juos, bet mes savo užduotis įvygdėm, apsigynėm gerai ir turime rezultatą.

„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ turėjo pripažinti „Kauno TMPC“ pranašumą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„ASU ‒ Vytis 2“ visdar be pergalių ‒ krito ir prieš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandą (2018 vasario 02 d., penktadienis, 00:26 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:22 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:05 val.)„Kauno TPMC“ tritaškių atkarpa padėjo palaužti „Kauno autobusus“ (82:75) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.) „Kauno TPMC“atsilaikė prieš kovingai žaidusius „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:18 val.)Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)Taškų lenktynėse ‒ „DNC ‒ Sporto fėjos“ pergalė (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:31 val.) „Kauno TMPC“ įveikė „Amber Grill“ ekipą (2018 vasario 01 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)