Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Rimo & Patikima linija (70:80)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą

2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 21:58 val., peržiūros: 803

Sausio 23 dieną, trečiadienį, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos – „Menų kambarys & BC „Rhino“ (šeimininkai) ir „ Rimo & Patikima linija“ (svečiai). Nuo pat susitikimo pradžios atrodė, kad svečiai turėtų nesunkiai laimėti rungtynes, tačiau šeimininkų tolimi metimai varė į neviltį varžovus, kurie buvo perėmę rungtynių kontrolę į savo rankas. Labiau patyrę svečiai antroje mačo pusėje kontroliavo rungtynes ir puiki rungtynių pabaiga leido iškovoti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:80 (20:19, 16:20, 16:21, 18:20).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė lygiai ir tik įpusėjus kėliniui svečiai pradėjo didinti savo persvarą ir atitrūko iki septynių taškų. Tačiau šeimininkai puikiai sužaidė kėlinio pabaigą ir po pirmojo kėlinio jau buvo priekyje – 20:19. Antrojo kėlino pradžia šeimininkams buvo rezultatyvi, o pro šalį tritaškius metę jų varžovai nerado savojo žaidimo. Svečiai bandė greitinti žaidimą ir tai padėjo lengviau rinkti taškus ir prieš ilgąją pertrauką jau buvo priekyje – 36:39.

Trečiajame kėlinyje kova tęsėsi toliau. Svečiams pagaliau pavyko atrasti savąjį žaidimą puolime ir tai padėjo jiems susikrauti apčiuopiamą pranašumą, kurį pavyko išlaikyti iki kėlinio pabaigos – 52:60. Ketvirtajame kėlinyje svečiai kiek per anksti atsipalaidavo ir tai leido „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandai atkurti intrigą šiame mače, o likus žaisti tris minutes net persvėrė rezultatą 67:66. Tačiau tada tris tritaškius iš eilės smeigė E.Jocys ir toks gynėjo pasirodymas leido „Rimo & Patikima linija“ komandai iškvoti pergalę – 70:80 (20:19, 16:20, 16:21, 18:20).

„Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 19:11 val.)M. Čipas ištempė „Acme grupę“ į pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 16:01 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Rimo & Patikima linija“ tik ketvirtį priešinosi „Artstone“ komandai (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:16 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:15 val.)„TransUnion“ pasiekė antrą solidžią pergalę iš eilės prieš „Menų kambarys & BC „Rhino” (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Celsio“ pranašumą (2019 kovo 19 d., antradienis, 23:23 val.)ASU & Co“AgroVIS” be vargo įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 kovo 02 d., šeštadienis, 15:15 val.)„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66) (2018 spalio 30 d., antradienis, 23:22 val.)Chaotiškose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:39 val.)