Kauno Rami vs KM „Žalgiris“ (73:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 10 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„C“ lygos „Didžiosios“ taurės aštunfinalio rungtynėse: KM „Žalgiris“ pergalė prieš Kauno „Rami“ krepšininkus.

2019 kovo 10 d., Sekmadienis, 21:47 val., peržiūros: 446

Sekmadienį, kovo 10 dieną Kauno „Saulės“ gimnazijoje įvyko „C“ lygos „Didžiosios“ taurės antrosios aštunfinalio rungtynės tarp šeimininkų Kauno „Rami“ bei svečių- KM „Žalgiris“ krepšininkų. Ketvirtajame kėlinyje spurtavę KM „Žalgiris“ išplėšė pergalę, rezultatu: 73:77 (17:26, 20:10, 25:10, 11:31).

Pirmąją rungtynių pusę geriau pradėjo KM „Žalgiris“, kai po taiklaus M. Valaičio tritaškio, svečiai įsiveržė į priekį (3:8). Įpusėjus pirmam kėliniui Š. Urbaičio dvi taiklios baudos, leido šeimininkams turėti trijų taškų pranašumą (15:12). Tačiau, laikui bėgant, M. Misiliūno taiklus dvitaškis leido svečiams spurtuoti ir po pirmojo kėlinio įgyti devynių taškų persvarą (17:26). Antrajame kėlinyje, taip pat vyko arši kova. Š. Petraičio taiklus dvitaškis leido šeiminkams įpusėjus kėliniui turėti trijų taškų pervarą (32:29). Spaudimui nepasidavę svečiai, kovėsi toliau ir po dviejų kėlinių šeiminkų pranašumas buvo minimalus (37:36).

Trečiajame kėlinyje svečių metimai skriejo pro šalį, tuo pasinaudoję Kauno „Rami“ krepšininkai pradėjo tolti nuo KM „Žalgiris“. Greitos šeimininkų atakos ir Š. Petraičio geras pataikymas leido šeimininkams po trečiojo kėlinio turėti šešiolikos taškų persvarą (62:46). Ketvirtajame kėlinyje, svečiai neketino pasiduoti. Po R. Butkaus pataikyto tritaškio (64:57), skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 7 taškų. Žaidimo skonį pajutę KM „Žalgiris“ įjungė penktą pavarą, pradėjo spausti varžovus ir ketvirtą kėlinį laimėję dvidešimties taškų skirtumų, iškovojo pergalę, rezultatu: (73:77).

KM „Žalgiris“ lamėję seriją (2:0) keliauja toliau, kur susitiks su BC „Straight“ krepšininkais.

Dienos rungtynėse ‒ nesunki KM „Žalgirio“ pergalė prieš „Grande“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti KM „Žalgirio“ vaikinų pranašumą (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo (2019 sausio 11 d., penktadienis, 23:31 val.)KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:08 val.)Atkaklioje aštuntfinalio kovoje BC „Straight“ iškovojo pergalę pratęsime (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Resmila.lt“ lengvai įveikė tragiškai atrodžiusius „Kauno Rami“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:34 val.)