KM „Žalgiris“ vs Grande (81:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Dienos rungtynėse ‒ nesunki KM „Žalgirio“ pergalė prieš „Grande“

2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 21:28 val., peržiūros: 621

Vasario 21 d., ketvirtadienį, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – KM „Žalgiris“ (13/4) ir svečiai – „Grande“ (13/4).

Rungtynių pradžioje „Grande“ grindė žaidimą per baudos aikštelę, tačiau tai darė nevisiškai sėkmingai, o tuo pasinaudojęs KM „Žalgiris“ po pirmo kėlinio pirmavo 17:10.

Antrame kėlinuke dviem tritaškiais metimais šeimininkai dar labiau nutolo – 26:12. Ir toliau sėkmingai iš toli atakavę jaunieji žalgiriečiai iki kėlinio pabaigos sugebėjo dar pasididinti savo persvarą – 46:28.

Trečiame kėlinyje ir toliau žaidimo kontrolę savo rankose laikė KM „Žalgiris“, kuris likus vienam kėliniui pirmavo 65:45.

Ketvirtame kėlinyje „Grande“ pirmuosius taškus pelnė šeštą kėlinuko sekundę, o KM „Žalgiris“ ir toliau nestabdė savo puolimo, iškovojo lengvą pergalę, kuri leido užsitikrinti antrą vietą grupėje. Galutinis susitikimo rezultatas 81:54 (17:10, 29:18, 19:17, 16:9).

Lyderių akistatoje ‒ „GZP – 2“ pergalė prieš „Grande“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)„C“ lygos „Didžiosios“ taurės aštunfinalio rungtynėse: KM „Žalgiris“ pergalė prieš Kauno „Rami“ krepšininkus. (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 21:47 val.)„C“ lygos „Didžiosios“ taurės aštunfinalio rungtynėse: užtikrinta „Ryterna Group“ pergalė prieš „Grande“ krepšininkus. (2019 kovo 05 d., antradienis, 23:02 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Straight“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:51 val.)KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo (2019 sausio 11 d., penktadienis, 23:31 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:45 val.)KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:08 val.)KM „Žalgiris“ nesuiteikė vilčių komandai „Nebajeris“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)