Vėjų linija & Garliavos duona vs Kesko Senukai (66:67)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Kesko Senukai“ paskutiniajame kėlinyje išplėšė pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus

2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 22:09 val., peržiūros: 762

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su svečiais „Kesko Senukai“​. Visą laiką pirmavusius šeimininkus svečiai sutramdė tik paskutiniajame kėlinyje ir taip išpėšė pergalę minimalia persvara.

​Pirmajame rungtynių kėlinyje atrodė, kad „Kesko Senukai“​ dėstys tempą. Jau per pirmas dvi minutes jie užbaigė tris iš eilės atakas ir susikrovė 7 taškų persvarą (0:7). Bet šeimininkai prabilo ir varžovams atsakė 6 iš eilės taškais. Vėliau žaidimas vyko taškas į tašką, o likus 2 minutėms – ​susilygino (14:14). Kėlinys baigėsi minimalia „Vėjų linija & Garliavos duona“​ persvara 17:16.

​Antrasis rungtynių kėlinys priklausė šeimininkams. Kėlinio viduryje jie sužaidė atkarpą 10:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (32:20). Prie šio spurto 5 taškais prisidėjo L.Varnas – ​rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Varžovų gretose provokuodamas pražangas taškus rinko Š.Kenstavičius ir taip stengėsi nepaleisti į priekį aikštės šeimininkų. Būtent po jo taiklaus dvitaškio „​Kesko Senukai“ priartėjo iki 4 taškų (37:33). Kėlinys baigėsi rezultatu 40:33.

​Po ilgosios pertraukos atrodė, kad galima nuspėti rungtynių baigtį. „Vėjų linija & Garliavos duona“​ įpusėjus trečiajam ketvirčiui susikrovė rekordinę 18 taškų persvarą (55:37). Tačiau svečiai, vedami S. Pakalniškio, sustabdė įsibėgėjusius oponentus bei prie jų sugebėjo priartėti iki apčiuopiamo skirtumo. Rezultatas prieš lemiamą kėlinį – žadantis intrigą – 61:54.

​Paskutinysis rungtynių kėlinys apvertė rungtynes aukštyn kojomis. „Kesko Senukai“​, sukaupę visas jėgas gynyboje, sustabdė „Vėjų linija & Garliavos duona“​ krepšininkus ir per 10 minučių leido jiems pelnyti vos 5 taškus. Likus daugiau nei 2 minutėms Š.Kenstavičius („Kesko Senukai“) pataikė tolimą metimą, išvedusį komandą į priekį. Vėliau paaiškėjo, kad tai buvo pergalingas metimas. Rungtynės baigėsi svečių pergale rezultatu 66:67.

„Kesko Senukai“​ žaidžiantysis treneris A.Zareckis:
„​Nu, darbinė pergalė buvo. Šiaip labai padėjo šiandien sugrįžę mūsų aukštaūgiai. Galėjom daugiau sužaisti po krepšiu. Kai atsiranda kam po krepšiu įmesti kamuolį, tada visiem iš karto laisviau pasidaro žaisti. Abejoms komandoms tai buvo svarbios rungtynės, todėl buvo daug įtampos. Šiaip sveikinu varžovus, labai gerai ir jie žaidė ir mes, todėl, manau geras grajus buvo.“

„Best 4 You“ įtikinamai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Plastena“ po įtemptos kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)Emocingame mače „Remza & Langvila“ išlygino aštuntfinalio seriją prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Kesko Senukai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2018 kovo 06 d., antradienis, 21:48 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:26 val.)Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)Gan nervingose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:45 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)