Elektromontuotojas vs Gemavila (81:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 27 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ antrą kartą įveikė „Gemavilą“ ir pateko į pusfinalį

2019 kovo 27 d., Trečiadienis, 19:50 val., peržiūros: 579

Kovo 27 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės antros ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Gemavilą“. Pirmas ketvirtfinalio rungtynes buvo laimėjęs „Elektromontuotojas“.

Rungtynes geriau pradėjo „ Elektromontuotojas“, kuris sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 6:0. Baigiantis trečiai minutei pirmus taškus pelnė „ Gemavila“, o netrukus svečiai paprašė minutės pertraukėlės (6:2). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė vienas taškas (8:7). Devinta minutę šeimininkai buvo padidinę persvarą iki trijų taškų (13:10). Kėlinio pabaigoje „ Gemavila“ buvo išsiveržę į priekį, bet „ Elektromontuotojas“ spėjo susigrąžinti pranašumą (16:15).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „ Gemavila“, kurie sužaidus minutę su puse pirmavo penkiais taškais (21:16). Ketvirtą minutę „ Elektromontuotojas“ taikliu tritaškiu rezultatą išlygino (28:28). Šeštą minutę šeimininkų persvara padidėjo iki penkių taškų (36:31). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „ Elektromontuotojas“, kurio pranašumas padidėjo iki dešimties taškų (44:34).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų tritaškiu (47:34). Prasidėjo trečiai minutei tritaškį pataikė „ Gemavila“, po kurio „ Elektromontuotojas“ paprašė minutės pertraukėlės (50:42). Labiau priartėti svečiams šeimininkai neleido (53:42). Aštuntą minutę skirtumas išaugo iki penkiolikos taškų (63:48). Kėlinio pabaigoje „Gemavila“ sumažino persvarą iki vienuolikos taškų, o kėlinio pabaigoje susistūmdę žaidėjai buvo nubausti abipuse nesportine pražanga (63:52).

Sužaidus pirmas dvi minutes ketvirtame kėlinyje komandas skyrė dvylika taškų (66:54) Įpusėjus kėliniui komandas skyrė šešiolika taškų (73:57). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apyligiai, o „ Elektromontuotojas“ išsaugojo solidžią persvarą ir įveikė varžovuis rezultatu 81:68, bei pateko į pusfinalį.

„Elektromontuotojas“ laimėjo antras pusfinalio rungtynes prieš „Baltic Transline“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Krugės karius“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:57 val.)SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)„Elektromontuotojas“ po permainingos kovos įveikė iki tol neklupusią „Kauno Rami“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Gemavila“ antrą kartą įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2019 kovo 05 d., antradienis, 23:10 val.)„Elektromontuotojas“ tiesiausiu keliu žengė į C lygos Mažosios taurės ketvitfinalį (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:35 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Elektromontuotojas“ įveikė „KMAIK“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)„Ryterna Group“ privertė pasiduoti „Gemavila“ ekipą (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:00 val.)Permainingose rungtynėse „ExMarkets“ įveikė „Gemavilą“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)