Siusk.lt vs Sporto manija (75:85)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Sporto manija“ nugalėjo „Siusk.lt“

2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 17:48 val., peržiūros: 616

Vasario 24 dieną, 16:40 val., Jachtklubo sporto salėje susitiko “+30“ lygos komandos “Siusk.lt” (šeimininkai) ir „Sporto manija“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 75:85 (16:25, 14:13, 20:29, 25:18).

Pirmajame kėlinyje šiek tiek geriau sekėsi šeimininkų komandai. Taiklūs tolimi metimai leido komandai per daug nepervargti ir pirmauti pirmajame kėlinyje beveik dviženkliu skirtumu (16:25). Antrajame kėlinyje situacija mažai keitėsi. Kėlinuką komandos sužaidė beveik lygiosiomis ir po dviejų kėlinių priekyje „Sporto manija“ rezultatu 30:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje kelios gynybinės klaidos „Siusk.lt“ aikštelės pusėje leido varžovams laisviem mesti tritaškius ir to pasekoje per 3 mintues svečiai spurtavo 14:0 ir išsiveržė į priekį 22 taškų skirtumu. Iki kėlinio galo šeimininkai stengėsi sumažinti atsilikimą, tačiau varžovai neatsipalaidavo ir neleido daug sumažinti ir po trijų kėlinių priekyje svečiai rezultatu 50:67. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą net iki 7 taškų. Vėliau svečiai šiek tiek atstatė pranašumą iki +10 taškų ir šventė pergalę rezultatu 75:85.

“Sporto manija“ komandos treneris M.Vaškūnas: „Smagu, kad turim tokį laiką išbėgti pasižaisti, pasportuoti. Šiandien laimėjom, turbūt labiau sekėsi.“

„Sporto manija“ lengvai patiesė „Agentus“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 18:48 val.)„Šernai“ nepasipriešino „Siusk.lt“ (65:84) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Sporto manija“ triumfavo „30+“ lygos finale (VIDEO) (2019 balandžio 27 d., šeštadienis, 19:52 val.)„Sporto manija“ užtikrintai įveikė „Šilainius“ pusfinalio starte (2019 balandžio 16 d., antradienis, 19:09 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir keliauja į finalą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 19:14 val.)„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:01 val.)„Sporto manija“ įveikė „UNO“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)„LSMU“ po pratęsimo nusileido „Siusk.lt“ (74:87) (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ susitvarkė su „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:34 val.)„DNC prekyba“ užtikrintai įveikė „Siusk.lt“ krepšininkus (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 22:23 val.)