UNO vs Sporto manija (60:85)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 20 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Sporto manija“ įveikė „UNO“ ekipą ir žengia toliau

2019 kovo 20 d., Trečiadienis, 21:28 val., peržiūros: 753

Trečiadienį J.Dobkevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių antrosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ ir svečių teisėmis atvykę „Sporto manija“. Pirmajame susitikime „Sporto manija“ įtikinamai įveikė varžovus ( 86:58).

Rungtynės prasidėjo „Sporto manija“ greitu spurtu, tačiau svečiai pateko į duobę,o tuo pasinaudojo „UNO“, kur sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas. Per likusį laiką „Sporto manija“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir atstatė turėtą pranašumą (14:17). Antrajame ketvirtyje svečiai įjungė aukštesnę pavarą bei pradėjo tolti nuo varžovų, o „UNO“ niekaip nesugebėjo atsitiesti ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 19 taškų – 23:42.

Po ilgosios pertraukos „Sporto manija“ toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena minute didino pranašumą. Aikštelės šeimininkams trūko ūgio ir ilgesnio suolo, o „Sporto manija“ puikiai išnaudojo stipriąsias puses ( 33:62). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir „Sporto manija“ užtikrintai žengia į sekantį etapą, rezultatu – 60:85 (14:17, 9:25, 10:20, 27:23)

„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir keliauja į finalą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 19:14 val.)„Sporto manija“ užtikrintai įveikė „Šilainius“ pusfinalio starte (2019 balandžio 16 d., antradienis, 19:09 val.)„Sporto manija“ lengvai patiesė „Agentus“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 18:48 val.)„Sporto manija“ nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Siusk.lt“ nesunkiai įveikė „UNO“ komandą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 15:41 val.)„Sporto manija“ triumfavo „30+“ lygos finale (VIDEO) (2019 balandžio 27 d., šeštadienis, 19:52 val.)„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:01 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:15 val.)P. Balčiūno vedama „Siusk.lt“ komanda įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)