Šilainiai vs Siusk.lt (81:72)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ susitvarkė su „Siusk.lt“

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 22:34 val., peržiūros: 618

Sekmadienį, lapkričio 18-ąją dieną, LSMU sporto salėje buvo sužaistos KKL 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Šilainiai“ ir svečiai „Siusk.lt“.

Rungtynes abi komandos pradėjo ne itin rezultatyviai, bet netrukus komandos prisijaukino lankus ir pradėjo žymiai dažniau rengti rezultatyvius išpuolius. Įpusėjus ketvirčiui abi komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpos, tačiau priekyje vienu tašku buvo svečiai (12:13). Antroji kėlinio dalis buvo sėkmingesnė svečiams, kurie vedami D. Marčausko laimėjo pirmąjį ketvirtį – 23:26. Antrasis kėlinukas atrodė ir toliau priklausys svečių komandai, bet netrukus iš toli pataikė V.Kapočius, H.Paulauskas ir „Šilainiai“ persvėrė rezultatą savo naudai (33:30). Per likusį laiką vyko inirtinga ir nervinga kova dėl kiekvieno aikštelės centimetro, tačiau šeimininkai geriau užbaigė ketvirtį ir laimėjo pirmąją rungtynių pusę – 40:38.

Po ilgosios pertraukos svečių gretose ir taip maža rotacija sumažėjo iki minimalios, nes išvykti turėjo vienas lyderių D.Marčauskas. Sulig puolėjo netektimi pradėjo byrėti visas svečių žaidimas tiek puolime, tiek gynyboje. Pusę kėlinio „Siusk.lt“ komandai dar pavyko priešintis, tačiau H. Paulausko vedama „Šilainių“ komanda galinti sužaidė kėlinio pabaigą ir po spurto 15:2, jau turėjo dviženklę persvarą – 62:52. Ketvirtasis ketvirtis ir toliau sėkmingiau klostėsi šeimininkams, kurie puikiai dalindamiesi kamuoliu vis terorizavo varžovų krepšį. Tiesa ir svečiams pavyko pralaužti ledus puolime, tačiau dėl prastos gynybos jie niekaip negalėjo ženkliau prisivyti varžovų. Rungtynes rezultatu – 81:72 (23:26, 17:12, 22:14, 19:20) laimėjo „Šilainiai“, tai buvo pirmoji jų pergalė šiame sezone.

„Sporto manija“ nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:48 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)„Šernai“ nepasipriešino „Siusk.lt“ (65:84) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Šilainiai“ neturėjo vargo su „LSMU“ krepšininkais (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:54 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Agentus“ įveikė „Siusk.lt“ (67:58) (2019 kovo 15 d., penktadienis, 21:05 val.)18 taškų deficitą panaikinę „Šilainiai“ palaužė „Dumblo“ krepšininkus (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:39 val.)„DNC prekyba“ užtikrintai įveikė „Siusk.lt“ krepšininkus (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 22:23 val.)„Šilainiai“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir keliauja į pusfinalį (2019 balandžio 09 d., antradienis, 20:27 val.)