Grande vs Elektrėnų „Pastolinis“ (66:54)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Lemiamame susitikime „Grande“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“

2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 22:17 val., peržiūros: 1543

Kovo 30 d., ketvirtadienį, įvyko „Topsport“ C lygos trečiosios ir lemiamos aštuntfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Grande“ bei svečių iš Elektrėnų – „Pastolinio“ ekipų.

Įpusėjus pirmajam kėlinukui po Š. Žemgulio taiklaus metimo iš po krepšio „Grande“ buvo priekyje 9:5. Tačiau labai greitai svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po taiklaus P. Makūno metimo pirmavo 11:13. Visgi, kėlinuko pabaigoje aikštelės šeimininkai vėl persverė rezultatą savo naudai ir pasibaigus ketvirčiui pirmavo 17:15.

Antrajame kėlinuke P.Bolys pelnė penkis taškus paeiliui, kurie leido „Grande“ ekipai pirmauti 26:21. Antroje antrojo kėlinuko pusėje šeimininkai spurtavo 12:0, penkis taškus iš eilės pelnė kątik nuo suolo pakilęs A.Šuopys, tritaškį pridėjo T. Vaitkūnas ir įpusėjus susitikimui „Grande“ jau buvo susikrovusi penkiolikos taškų pranašumą 40:25.

Trečiajame kėlinuke Elektrėnų „Pastoliniui“ niekaip nepavyko priartėti prie aikštelės šeimininkų. Po dar vienos greitos atakos ir Š. Žemgulio dvitaškio, „Grande“ įpusėjus trečiajam kėlinukui pirmavo 49:33. Šešiolikos taškų pranašumą šeimininkai išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo 56:40.

Ketvirtajame kėlinuke svečiai pabandė kilti į lemiamą šturmą ir įpusėjus kėlinukui po M. Kaminsko metimų priartėjo iki 60:50. Visgi, „Grande“ neišleido pergalės ir bilieto į ketvirtfinalį iš savo rankų, laimėjo rungtynes rezultatu 66:54 (17:15, 23:10, 16:15, 10:14) ir keliauja toliau, kur jų laukia Birštono SC „Olimpo“ iššūkis.

Grande: Tadas Vaitkunas – 12 tšk. (11 rezult. perd.), Vilius Jacikas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Šarūnas Žemgulis – 12 tšk., Mantas Karauskas – 11 tšk. (14 atk. kam.)

Elektrėnų „Pastolinis“: Darius Gervickas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Kaminskas – 14 tšk., Povilas Makūnas – 10 tšk.

„Akademija“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Po inirtingos kovos „Kauno TPMC ‒ 2“ patiesė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 20:50 val.)„Grande“ išplėšė pergalę iš Elektrėnų „Pastolinio“ rankų (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ neatsilaikė prieš Birštono SC „Olimpą“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ turėjo vargo su BC „Boom“ (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 00:40 val.)Pakiliai žaidę „Grande“ krepšininkai įveikė „Ragus“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ iškovojo pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:23 val.)KK „13“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 12:00 val.)