MRU VSF vs KK „Alfa būrys“ (79:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alfa būrį“

2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 22:26 val., peržiūros: 985

Lapkričio 7 dieną „VRM“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „MRU VSF“ priemė svečius „Alfa būrį“. „MRU VSF“ buvo iškovoję dvi pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Alfa būrys“ savo sąskaitoje turėjo dvi pergales.

Rungtynes geriau pradėjo „Alfa būrys“. Baigiantis pirmai minutei svečiai pirmavo rezultatu 0:6. Netrukus pirmus taškus pelnė „MRU VSF“ (2:6). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus ketvirtai minutei komandas vis dar skyrė keturi taškai (4:8). Aštuntą minutę svečių persvara padidėjo iki devynių taškų (12:21). Per likusį laiką svečiai persvarą išlaikė (15:23).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (18:26). Vėliau komandos žaidė lygiai, o „Alfa būrys“ laikė saugų atstumą nuo varžovų. Prasidėjus devintai minutei komandas skyrė 12 taškų (27:39). Visgi kėlinio pabaigą puikiai sužaidė „MRU VSF“, kurie pelnė 10 taškų be atsako ir paliko varžovams dviejų taškų persvarą sužaidus pirmą rungtynių dalį (37:39).

Trečio kėlinio pradžioje dar penkis taškus iš eilės pelnė „MRU VSF“ (42:39). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tys taškai (49:46). Netrukus šeimininkų persvara padidėjo iki penkių taškų (51:46). Per paskutinę minutę su puse „Alfa būrys“ žaidė puikiai, pelnė septynis taškus be atsako ir sužaidus tris kėlinius buvo priekyje rezultatu 51:53.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Alfa būrys“ padidino persvarą iki keturių taškų (51:55). Antrą minutę „MRU VSF“ pasivijo varžovus (55:55). Prasidėjus trečiai minutei persvarą susigrąžino „Alfa būrys“ (55:58). . Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „MRU VSF“ (64:58). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus 45 sekundėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė tik trys taškai (72:69). Visgi rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė „MRU VSF“ kurie iškovojo pergalę rezultatu 79:69. „MRU VSF“ tai buvo trečia pergalė, o „Alfa būrys“ pralaimėjo pirmą kartą.

„MRU VSF“ treneris R.Palčinskas: „Šiandien buvo žymiai geresnė koncentracija rungtynėse nei praeitose. Praeitose rungtynėse mes visiškai neįvertinome varžovų. Praeitose rungtynėse buvo visiškai „palaida bala“. Šiandien visi žaidė susikoncentravę, gynyba buvo labai gera ir tai lėmė pergalę.“ Paklaustas, ką darė komanda kai varžovų žaidėjas pataikė kelis tritaškius š eilės ir varžovai atitrūko, treneris atsakė: „Keitėme gynybos sistemas. Pakeitėme iš asmeninės gynybos į zoninę. Keitaliojome gynybos sistemas, o jie šiek tiek sutriko. Įkrito keli tolimi metimai ir tai leido varžovus pasivyti. Kai pasivijome manau, kad žinojome, kad laimėsim. Šiandien labai prie pergalės prisidėjo aukštaūgiai, kurie žaidė puikiai.“

„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Ryterna Group“ (77:69) (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:24 val.)„Randeris“ rungtynių pabaigoje palaužė „MRU VSF“ komandą (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:42 val.)KK „Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno Rami“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:10 val.) LazybuGuru.lt rungtynių pabaigoje vis tik patiesė KK „Alfa būrys“kolektyvą. (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 00:18 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)Atkakliose ir permainingose pirmose pusfinalio rungtynėse po pratęsimo „Grande“ palaužė KK „Alfa būrį“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:26 val.)