UNO vs BC „Boom“ (55:71)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą

2020 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 20:58 val., peržiūros: 654

J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2020 pirmenybių runngtynės, kuriose susitiko "UNO" ir BC "Boom".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau BC "Boom" surengė greitų atakų, kur šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką svečiai išsaugojo susikrautą pranašumą ( 13:20). Antrame ketvirtyje "UNO" pavyko susitvarkyti su puolime ir ėmė lipti varžovams ant kulnų – 33:37.

Po ilgosios pertraukos BC "Boom" toliau užtikrintai žaidė, o "UNO" puolimas buvo bedantis ( 47:58). Lemiamame kėlinyje aikštelės šeimininkams nepavyko atsitiesti, o BC "Boom" be didesnių problemų išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 55:71 (13:20, 20:17, 14:21, 8:13)

Po laimėtų rungtynių BC "Boom" ekipos treneris, R.Palčinskas, teigė:

"Šiandien daug žmonių nesusirinko, buvo tik du senbuviai, bet gražiai klijavosi žaidimas."

Lukas Aleksiūnas

„ICE“ atlaikė BC „Boom“ šturmą ir grupėje liko nepralaimėję (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 15:59 val.)„UNO“ penketukas įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 18:33 val.)„UNO“ penketukas du kėlinius atsilaikė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)Po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 20:31 val.)Runtynėse taškas į tašką ‒ „UNO“ pergalė prieš BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:38 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę Rimo & Patikima linija įtikinamai nugalėjo BC „Boom“ (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 20:01 val.)Vytenis Vaivada fantastiniu tolimu šūviu išplėšė pirmąją vietą Alytaus „Vakarams“ (2020 spalio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)Atkaklioje kovoje „ICE“ įveikė „UNO“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 23:53 val.)