MB „TR Project“ vs Volinta Energy (102:69)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 26 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygoje ‒ nesunki MB „TR Project“ pergalė.

2023 birželio 26 d., Pirmadienis, 23:25 val., peržiūros: 327

Pirmadienį, birželio 26 dieną, Kauno technologijų mokymų centro vyko „Vasaros lyga“ susitikimas tarp MB „TR Project“ ir "Volinta Energy".

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos labai neužsibaigė gerai susikurtų progų ir apylygiai žaidusios komandos išlaikė praktiškai lygų rezultatą 18:17. Antrajame kėlinyje "Volinta Energy" krepšininkai daugiau leido laiko pokalbiams su rungtynių teisėjais nei žaisdami patį krepšinį. To pasakoje MB „TR Project“ vedami K. Domijonaičio susikūrė solidų pranašumą 50:34.

Antroje pusėje "Volinta Energy" puolė neblogai, tačiau niekaip negalėjo apsiginti prieš varžovų audringą puolimą. 28 taškus per trečiąjį kėlinį pelnę MB „TR Project“ varžybas uždarė jau per 3 kėlinius 78:52. Ketvirtajame abi komandos jau nepersistengė ir galutinis rungtynių rezultatas buvo: 102:69 (18:17, 32:17, 28:18, 24:17).

6 taškai

Vasaros lygos starte nesunki MB „TR Project“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 12 d., pirmadienis, 20:10 val.)Vasaros lygoje ‒ „KKL Next Generation Select Team“ dominavimas (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 22:34 val.)BC „Rhino“ neturėjo jokių vilčių prieš nesulaikomą MB „TR Project“ puolimą (2023 birželio 27 d., antradienis, 21:17 val.)MB „TR Project“ panaikino 17 taškų deficitą ir įveikė „Dust2“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Plastena“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 birželio 23 d., penktadienis, 13:33 val.)„Volinta Energy“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš BC „Rhino“ (2023 birželio 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Volinta Energy“ (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 09:20 val.) „Dust2“ iškovojo Vasaros lygos III-ąją vietą (2023 liepos 05 d., trečiadienis, 20:36 val.)„KKL Next Generation Select Team“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Plastena“ išvargo pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:08 val.)