MB „TR Project“ vs Rimo & Patikima linija (96:68)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 12 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygos starte nesunki MB „TR Project“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2023 birželio 12 d., Pirmadienis, 20:10 val., peržiūros: 639

Birželio 12 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos pirmosios Vasaros lygos rungtynės tarp MB „TR Project“ ir „Rimo & Patikima linija“ ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinyje O.Stropus pelnė iš eilės trylika taškų, kas leido MB „TR Project“ pasibaigus kėliniui pirmauti 20:13.

Antrajame kėlinyje šeimininkai dar labiau tolo ir daugiausia dėka rezultatyvaus K. Damijonaičio žaidimo nutolo dviženkliu pranašumu. Įpusėjus susitikimui 44:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje MB „TR Project“ spurtavo 8:0 ir įgijo dvidešimties taškų persvarą. Nors „Rimo & Patikima linija“ iškart artėjo iki dešimties taškų, tačiau šeimininkai iki kėlinio pabaigos vėl atstatė dvidešimties taškų pranašumą 71:51.

Ketvirtame kėlinuke šeimininkai dar labiau padidino savo persvarą ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 96:68 (20:13, 24:19, 27:19, 25:17).

Justas Bagurskas

J. Špokas atvedė „Dust2“ į pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)Vasaros lygoje ‒ nesunki MB „TR Project“ pergalė. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Plastena“ pratęsė „Rimo & Patikima linija“ ekipos pralaimėjimų seriją (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 20:16 val.)Autsaiderių dvikoje ‒ „Rimo & Patikima linija“ pirmoji pergalė (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 22:30 val.)BC „Rhino“ neturėjo jokių vilčių prieš nesulaikomą MB „TR Project“ puolimą (2023 birželio 27 d., antradienis, 21:17 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Volinta Energy“ (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 09:20 val.)Vasaros lygoje ‒ „KKL Next Generation Select Team“ dominavimas (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 22:34 val.)MB „TR Project“ panaikino 17 taškų deficitą ir įveikė „Dust2“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 23:13 val.) „Dust2“ iškovojo Vasaros lygos III-ąją vietą (2023 liepos 05 d., trečiadienis, 20:36 val.)„KKL Next Generation Select Team“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)