Volinta Energy vs KKL Next Generation Select Team (80:110)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 19 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KKL Next Generation Select Team“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Volinta Energy“

2023 birželio 19 d., Pirmadienis, 21:47 val., peržiūros: 465

Birželio 19 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp „Volinta Energy“ (2-0) ir „KKL Next Generation Select Team“ (3-0) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Volinta Energy“, kuriai per pirmą kėlinuką tris tolimus metimus pataikė P.Balčiūnas, devynis taškus pridėjo ir P.Žukaitis, kas leido šeimininkams pirmauti 31:23.

Antro kėlinio pradžioje jau spurtavo „KKL Next Generation Select Team“, kurie sužaidus tris minutes išsiveržė į priekį 31:32. Ir toliau puolime geriau atrodė svečių ekipa, kuri iki antro kėlinio pabaigos dar pasididino savo persvarą. Įpusėjus susitikimui 41:48.

Trečiajame kėlinuke visiškai iniciatyvą perėmė „KKL Next Generation Select Team“ ekipa, kuri greitų ir rezultatyvių atakų dėka tolo iki 56:80.

Ketvirtas kėlinys jau tebuvo formalumas, kurio metu „KKL Next Generation Select Team“ dar labiau įtvirtino savo pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 80:110 (31:23, 10:25, 15:32, 24:30).

Paulius Lukaševičius

„Plastena“ išvargo pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:08 val.)„KKL Next Generation Select Team“ pasiekė eilinę pergalę (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:16 val.)„KKL Next Generation Select Team“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„KKL Next Generation Select Team“ startavo itin solidžiai (2023 birželio 13 d., antradienis, 22:31 val.)„KKL Next Generation Select Team“ susitvarkė ir su „Plastena“ ekipos pasipriešinimu (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Volinta Energy“ (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 09:20 val.)Vasaros lygoje ‒ „KKL Next Generation Select Team“ dominavimas (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 22:34 val.)Po atkaklios kovos į finalą pateko „KKL Next Generation Select Team“ ekipa (2023 liepos 03 d., pirmadienis, 22:13 val.)Vasaros lygos nugalėtojai ‒“KKL Next Generation Select Team“! (2023 liepos 05 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Volinta Energy“ įrodė savo pranašumą prieš „Dust2“ (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)