BC „Rhino“ vs MB „TR Project“ (64:126)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 27 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Rhino“ neturėjo jokių vilčių prieš nesulaikomą MB „TR Project“ puolimą

2023 birželio 27 d., Antradienis, 21:17 val., peržiūros: 359

Birželio 27 dieną, 19:00 val., Kauno technologijų mokymo centre, susitiko "Vasaros" lygos komandos BC „Rhino“ (šeimininkai) ir MB „TR Project“ (svečiai). Rungtynės buvo be jokios intrigos, MB „TR Project“ turėjo tarsi lengvą treniruotę ir įveikė varžovus triuškinamu rezultatu 64:126 (19:29, 9:32, 10:35, 26:30).

Kiek lygesnis buvo tik pirmasis kėlinukas, kurie metu skirtumas kelis kartus buvo lygus. Vėliau MB „TR Project“ įjungė aukštesnę pavarą ir jau antrojo ketvirčio metu ėmė triuškinti varžovus. Skirtumas augo su kiekviena minute, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 28:61.

Antroje rungtynių dalyje MB „TR Project“ ir toliau taškus rinko be jokio pasipriešinimo, nesunkiai įveikta 100 taškų riba ir galiausiai sutvarkyti likę formalumai. Susitikimas baigėsi rezultatu 64:126.

Andrius Grabauskas

Vasaros lygoje ‒ nesunki MB „TR Project“ pergalė. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 23:25 val.)Vasaros lygos starte nesunki MB „TR Project“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 12 d., pirmadienis, 20:10 val.)„Plastena“ atlaikė varžovų spurtą ir pateko į finalą (2023 liepos 03 d., pirmadienis, 22:19 val.)MB „TR Project“ panaikino 17 taškų deficitą ir įveikė „Dust2“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 23:13 val.)„KKL Next Generation Select Team“ pasiekė eilinę pergalę (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:16 val.) „Dust2“ iškovojo Vasaros lygos III-ąją vietą (2023 liepos 05 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Plastena“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 birželio 23 d., penktadienis, 13:33 val.)Autsaiderių dvikoje ‒ „Rimo & Patikima linija“ pirmoji pergalė (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Dust2“ pergalė prieš „BC „Rhino“ (2023 birželio 20 d., antradienis, 22:04 val.)Vasaros lygoje ‒ „KKL Next Generation Select Team“ dominavimas (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 22:34 val.)