MB „TR Project“ vs KKL Next Generation Select Team (79:114)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 14 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygoje ‒ „KKL Next Generation Select Team“ dominavimas

2023 birželio 14 d., Trečiadienis, 22:34 val., peržiūros: 369

Trečiadienį, birželio 14 dieną, Kauno technologijų mokymų centre vyko „Vasaros lygos“ susitikimas tarp MB „TR Project“ ir "KKL Next Generation Select Team".

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos žaidė greitą krepšinį ir viskas vyko labai apyligiai. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 21:21. Antrajame MB „TR Project“ komandą tempė K. Domijonaičio prasiveržimai ir sukuriamos progos komandos draugams. Vis gi, paskutines pirmos pusės minutes labai gerai užbaigė "KKL Next Generation Select Team" ir susikūrė šiokį tokį pranašumą 50:43.

Antroje pusėje "KKL Next Generation Select Team" taip spurtavo, kad atrodė, jog nepaliks jokių šansų. Nors MB „TR Project“ stengėsi nepasiduoti, bet "KKL Next Generation Select Team" tiesiog dominavo trečiajame kėlinyje ir prieš paskutinį ketvirtį rezultatas buvo 80:56. Ketvirtajame kėlinyje tik formalumus sutvarkė "KKL Next Generation Select Team" pasismagino is laimėjo rezultatu 79:114 (21:21, 22:29, 13:30, 23:34).

Mantas Kidikas

Vasaros lygos nugalėtojai ‒“KKL Next Generation Select Team“! (2023 liepos 05 d., trečiadienis, 22:01 val.)„KKL Next Generation Select Team“ startavo itin solidžiai (2023 birželio 13 d., antradienis, 22:31 val.)Po atkaklios kovos į finalą pateko „KKL Next Generation Select Team“ ekipa (2023 liepos 03 d., pirmadienis, 22:13 val.)„KKL Next Generation Select Team“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„KKL Next Generation Select Team“ pasiekė eilinę pergalę (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:16 val.)„KKL Next Generation Select Team“ susitvarkė ir su „Plastena“ ekipos pasipriešinimu (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Vasaros lygoje ‒ nesunki MB „TR Project“ pergalė. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 23:25 val.)„KKL Next Generation Select Team“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 21:47 val.)Vasaros lygos starte nesunki MB „TR Project“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 12 d., pirmadienis, 20:10 val.)MB „TR Project“ panaikino 17 taškų deficitą ir įveikė „Dust2“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 23:13 val.)