Elektromontuotojas vs Kauno Rami (71:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno Rami“ po nervingos kovos palaužė „Elektromontuotoją“

2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 00:11 val., peržiūros: 689

Trečiadienį, lapkričio 29 dieną, KTK sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, G pogrupio komandų – vietos „Elektromontuotojo“ bei svečių „Kauno Rami“. Didžiąją dalį rungtynių komandos žaidė gana apylygiai ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Lemiamą ketvirtį geriau pradėję svečiai įgijo solidų, šioms rungtynėms, pranašumą, tačiau rungtynių pabaigoje jiems teko gerokai paprakaituoti, kad išsaugotų pergalę savo rankose.

Pirmasis kėlinukas buvo pakankamai rezultatyvus ir komandos jį pradėjo apylygiu žaidimu bei keitėsi sėkmingais išpuoliais. Taip nei vienai komanda nepavyko įgyti kiek solidesnio pranašumo. Kėliniui perkopus į antrąją pusę, „Kauno Rami“ pelnė aštuonis taškus be atsako ir taip įgijo aštuonių taškų pranašumą. Visgi, per likusias dvi su puse minutės, jie nepelnė nė taško, o „Elektromontuotojas“ pelnė devynis taškus paeiliui ir taip persvėrė rezultatą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:20. Antrąjį kėlinuką komandos taip pat pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingomis atakomis, tad skirtumas per daug nekito. Kėliniui įpusėjus, aikštelės šeimininkams buvo pavykę įgyti penkių taškų pranašumą, bet „Kauno Rami“ vis bandė priartėti prie savo varžovų ir vienu metu buvo išlyginę rezultatą, tačiau „Elektromontuotojui“ pavyko įgyti smulkų pranašumą prieš pat ketvirčio pabaigą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:36.

Trečiąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir netrukus persvėrė rezultatą savo naudai. Visgi, tuomet geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai bei vėl susigrąžino pranašumą į savo rankas. Tuomet „Kauno Rami“ ekipai pavyko pelnyti aštuonis taškus be atsako ir taip jie įgijo penkių taškų atotrūkį, bet rezultatą „Elektromontuotojo“ ekipa spėjo išlyginti. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:55. Lemiamą ketvirtį aikštelės šeimininkai pradėjo taikliu dvitaškius, bet tuomet kiek daugiau nei tris minutes jie nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo pasinaudojo „Kauno Rami“ ir spurtavo 10:0. Tuomet „Elektromontuotojui“ teko užduotis vytis savo varžovus ir tai pradžiai jiems sekėsi sunkiai daryti. Kėlinukui einant į pabaigą, aikštelės šeimininkai spėjo sugrąžinti intrigą į rungtynes ir likus žaisti kiek mažiau nei minutę, komandas skyrė vos du taškai. Lemiamu metu svečių ekipa pataikė vos tris baudos metimus iš aštuonių ir tai suteikė progas aikštelės šeimininkams. Tačiau jie jomis nepasinaudojo ir nesugebėjo išlyginti rezultato ar persverti jo. Galiausiai „Kauno Rami“ iškovojo pergalę, rezultatu 71:74.

Šarūnas Petraitis („Kauno Rami“):
„Gal buvome šiek tiek aštresni, daugiau pražangų išprovokavom. Ir taip po tašką, po tašką ir susikrovėm tą pranašumą. Žiauriai geros rungtynės buvo, varžovai stiprūs ir džiaugiuosi, kad laimėjome.“

„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:30 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Smeliavimas24.lt“ aštunfinalyje antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:34 val.)Atkakliame aštunfinalio mūšyje „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:46 val.)„Smėliavimas24.lt“ iškovojo triuškiančią pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:54 val.)Emocijų kupinose rungtynėse BC „Straight“ pergalė po pratęsimo prieš „Elektromontuotojas“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:34 val.)Po permainingos kovos „Kauno rami“ įveikė „Randerį“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Kauno Rami“ patiesė savo kolegas (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 23:01 val.)