Acme grupė vs ASS Endress + Hauser (78:89)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Negausiai susirinkę „ASS Endress + Hauser“ nugalėjo „Acme grupės“ krepšininkus

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 19:15 val., peržiūros: 897

Sekmadienio popietę Kauno kolegijos didžiojoje salėje vyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Acme grupė“ su svečiais „ASS Endress + Hauser“. Sunkiai tarpusavyję sutarę šeimininkai nusileido savo varžovams.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo dvejomis iš eilės „ASS Endress + Hauser“​ atakomis, kurias užbaigė A.Sutkus. „Acme grupės“ krepšininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir vytis varžovus. Likus 3 minutėms iki kėlinio pabaigos, po 4 iš eilės pelnytų taškų, šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti taškų skirtumą (9:14). Kėlinys baigėsi rezultatu 12:19.

Antrajame kėlinyje rungtynių tempą toliau dėstė „ASS Endress + Hauser“​. Ketvirtį pradėjo 6 iš eilės pelnytais taškais ir pasiekė dviženklį pranašumą (12:25). Likusi kėlinio dalis klostėsi panašiai – komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau rezultatas per daug nesikeitė. Prieš ilgąją pertrauką – 32:42.

Poilsis bei ilgesnis pasitarimas į „Acme grupės“ žaidimą permainų neįnešė. Po Š. Brazdžiaus taiklaus metimo, jie priartėjo prie oponentų iki 8 taškų (40:48). Tačiau svečiai nedelsdami į tai sureagavo ir sužaidė atkarpą 10:5, kuria susigrąžino dviženklį skirtumą (45:58). Kėlinys baigėsi rezultatu 53:65.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje šeimininkams nebepavyko persverti rungtynių kontrolės į savo pusę. Visas 10 žaidimo minučių rezultatas laikėsi ties maždaug 10 taškų skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:89.

Nugalėtojų trenerio A. Šalaševičiaus komentaras po rungtynių:
„Iš dalies padėjo ūgis, nors iš dalies tai ir minusas buvo, nes susirinko du gynėjai ir keturi centrai. Aišku, šešiese buvo sunku žaist dėl trumpo suolelio. O ūgis padėjo daug kamuolių atkovoti puolime.“

„ASS Endress + Hauser“ užtikrintai įveikė „Artstone“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)Negausiai susirinkęs „Ulmas“ garbingai pasipriešino „Acme grupė“ komandai (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 15:34 val.) „ASS Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:50 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Adma“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „ASS Endress + Hauser“ krepšininkais (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:41 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)„ASS Endress + Hauser“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.)„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę „ASS Endress + Hauser“ iškovojo pergalę (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:02 val.)