ICE vs R2P Sport ‒ S/M (70:59)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (70:59)

2019 sausio 03 d., Ketvirtadienis, 14:52 val., peržiūros: 688

2019 sausio 02 d., Trečiadienį, V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „ICE“ ir svečių teisėmis žaidę „R2P Sport ‒ S/M“.

Varžybos prasidėjo apylygiai, neivienai komandai nepavyko iškarto parodyti pranašumo (8:8). Visgi po taiklaus E. Obriko dvitaškio metimo šeimininkai po pirmojo kėlinio tūrėjo dviejų taškų persvarą (16:14).

Antrajame kėlinyje komandos ir toliau demonstravo lygų krepšinį (25:24), bet ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį tūrėję „ICE“ sugebėjo šiek tiek pabėgti nuo varžovų ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas švieslentėje buvo jų naudai rezultatu (35:28).

Trečiajame kėlinyje svečiams vis nepavykdavo spurtuoti, nes šeimininkų komandą vis atsakydavo tuo pačiu, todėl rezultatas per daug nepakito ir prieš lemiamą ketvirtį reikėjo kažką keisti (55:44).

Ketvirtajame kėlinyje pradėję spausti varžovus „R2P Sport ‒ S/M“ sugebėjo grįžti į kovą ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (57:54). Visgi po paimtos minutės pertraukėlės „ICE“ komanda susikaupė ir po dviejų taiklių A. Žagelio tritaškių metimų iškovojo sunkią pergalę rezultatu 70:59 (16:14, 19:14, 20:16, 15:15).

„ICE“ komandos treneris T.Jonkus:

Banguotos rungtynės, kalniukai tokie amerikietiški, pradžia gal ir visai nebloga buvo, pataikėme, poto varžovai zoną pastatė, leido mest, bet nepataikėme, nors tūrėjome pataikyti, ar čia šventės įtaką padarė, nežinau, todėl poto buvo sunkiau kol atradome tinkamus žmonės, kurie gali pataikyti ir pabaigoje skirtumas padidėjo ir iškovojome pergalę, todėl komandai norėčiau palinkėti nenusiminti po vieno netaiklaus metimo ir siek tikslų toliau.

„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 20:29 val.)„MRU VSA“ po pratęsimo palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ (99:93) (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„GZP“ gana lengvai įveikė „R2P Sport – S/M“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 20:09 val.)„MRU VSA“ įtikinamai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Pro Angels“ penketukas atsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkus (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę prieš „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)„ICE“ sutriuškino „MRU VSA“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Kauno TPMC“ tęsią sėkmingą B lygos startą, šį kart įveikdami „R2P Sport ‒ S/M“ (81:62) (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Nesunkioje kovoje “Pro angels” nukovė “R2P Sport – S/M” komandą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 20:41 val.)