R2P Sport ‒ S/M vs MRU VSA (93:99)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSA“ po pratęsimo palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ (99:93)

2019 balandžio 09 d., Antradienis, 22:17 val., peržiūros: 837

Balandžio 9d., Antradienį, 20:15val., Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko B lygos, pirmosios ketvirtfinalio serijos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „MRU VSA“ ir svečiai – „R2P Sport ‒ S/M“.

Rungtynes 6:0 atkarpa pradėjo svečiai, tačiau po kelių minučių 3 tolimais metimais atsakę „MRU VSA“ sumažino skirtumą iki 2 taškų (11:9). Likus kiek daugiau nei 2 minutėm iki pirmojo ketvirčio pabaigos šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą (15:15), tačiau kėlinį geriau užbaigę „R2P Sport ‒ S/M“ susigražino pranašumą – 21:17. Antrojo ketvirčio pradžioje svečiams pavyko surengti kelias sėkmingas atakas ir ekipas skyrė 8 taškai (28:20). Po gero antrojo kėlino starto sekė ir „MRU VSA“ krepšininkų atkarpa, 17 taškų be atsako pelnę šeimininkai išsiveržė į priekį 9 taškais (28:37). Pirmosios rungtynių pusės pabaigoje svečiams dar pavyko sumažinti atsilikimą – 36:42.

Trečiąjį ketvirtį vėl gi geriau pradėjo „R2P Sport ‒ S/M“, kuriems pavyko sumažinti skirtumą iki 2 taškų (43:45), o po kelių minučių ir persverti rezultatą (48:47). Komandos visas rungtynes keitėsi sėkmingomis atkarpomis, o įpusėjus trečiąjam kėliniui vėl gerą spurtą surengę šeimininkai susikrovė 11 taškų pranašumą (48:59). Paskutinias 2 trečiojo ketvirčio minutes „MRU VSA“ krepšininkams sunkiai sekėsi puolime, o tuo pasinaudoję svečiai sušvelnino atsilikimą iki 3 taškų, vis gi ketvirtį tolimu metimu nuo vidurio aikštės užbaigė K.Surplys58:64. Ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtą pagavo „R2P Sport ‒ S/M“ ir persverė rezultatą savo naudai (69:67). Likusią kėlino dalį vyko atkakli kova taškas į tašką, tačiau nei vienai ekipai nepavyko pelnyti pergalingo taško ir komandoms teko keliauti į pratęsimą – 81:81.

Pratęsimą stipriai pradėjo Ž.Jašinas po kurio 5 taškų „MRU VSA“ užsivedė paskutiniam šturmui. Likus kiek mažiau nei minutei iki pratęsimo pabaigos „R2P Sport ‒ S/M“ sumažino skirtumą iki 3 taškų (92:95), tačiau sėkmingiau sužaidę šeimininkai iškovojo sunkią ketvirtfinalio serijos pergalę – 93:99 (21:17, 15:25, 22:22, 23:17, 12:18).

„MRU VSA“ įtikinamai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:01 val.)„ICE“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (70:59) (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 14:52 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 20:29 val.)„GZP“ gana lengvai įveikė „R2P Sport – S/M“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 20:09 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę prieš „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)„MRU VSA“ be didesnio vargo įveikė „ R2P Sport – S/M“ ir žengia į B lygos pusfinalį (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:44 val.)„MRU VSA“ iškovojo pergalę prieš „Akademija“ (73:70) (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:48 val.)„Pro Angels“ penketukas atsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkus (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Kauno TPMC“ tęsią sėkmingą B lygos startą, šį kart įveikdami „R2P Sport ‒ S/M“ (81:62) (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)