GZP vs R2P Sport ‒ S/M (84:58)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 11 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ gana lengvai įveikė „R2P Sport – S/M“

2019 vasario 11 d., Pirmadienis, 20:09 val., peržiūros: 684

Pirmadienį, vasario 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „GZP“ bei svečių „R2P Sport – S/M“. Aikštelės šeimininkai jau pirmoje rungtynių pusėje susikrovė dviženklį pranašumą. Nors trečiajame kėlinyje svečiai pradėjo jiems kvėpuoti į nugarą, tačiau jiems vėliau vėl pavyko nutolti ir švęsti pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie laimėjo atkarpą 8:2, tačiau tuomet paskendo varžovų aikštės gynyboje. Jie pralaimėjo atkarpą 12:2 ir atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje. Visgi, per likusį kėlinio laiką savo pranašumą atstatė „GZP“ ekipa, kuri kėlinį užbaigė 10:0 atkarpa. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:14. Antrojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas per daug nepakito. Visgi, vėliau dar vieną neblogą atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:28.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „R2P Sport – S/M“, kurie susitvarkė su gynyba ir per kiek daugiau nei keturias minutes, praleido viso labo vos tris taškelius. Tuo tarpu puolime jie nestrigo ir braukė savo atsilikimą iki keturių taškų. Po šalto dušo atsigavusi „GZP“ ekipa gan greitai atstatė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:42. Lemiamo ketvirčio metu „R2P Sport – S/M“ ekipa taip ir nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams. Netrukus „GZP“ dar labiau nutolo nuo savo varžovų ir iškovojo triuškinančią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 84:58.

Jomantas Eibukas („GZP“):
“Nepraleidom 60 taškų, Palinauskas laimėjo pepsi. Ačiū“.

„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 20:29 val.)„MRU VSA“ įtikinamai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:01 val.)„ICE“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (70:59) (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 14:52 val.)„GZP“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ (79:64) (2019 sausio 29 d., antradienis, 23:19 val.)„MRU VSA“ po pratęsimo palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ (99:93) (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„MRU VSA“ be didesnio vargo įveikė „ R2P Sport – S/M“ ir žengia į B lygos pusfinalį (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:44 val.)„Pro Angels“ penketukas atsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkus (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Kauno TPMC“ tęsią sėkmingą B lygos startą, šį kart įveikdami „R2P Sport ‒ S/M“ (81:62) (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Pro Angels“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:54 val.)