Remza & Langvila vs Kauno technikos kolegija (80:65)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 11 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza & Langvila“ lemiamo ketvirčio metu įveikė savo varžovus

2017 balandžio 11 d., Antradienis, 23:56 val., peržiūros: 878

Antradienį, balandžio 11 dieną, T. Ivanausko gimnazijoje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 rungtynės tarp L pogrupio komandų – vietos „Remza & Langvila“ bei svečių „Kauno technikos kolegijos“. Tris kėlinukus komandos žaidė gan apylygiai ir nedidelį pranašumą savo rankose laikė aikštelės šeimininkai. Visgi, vos šešiese susirinkę „KTK“ studentai pritrūko jėgų bei lemiamą ketvirtį pralaimėjo dviženkliu skirtumu ir patyrė pralaimėjimą.

Pirmąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri nesusidūrė su jokiais sunkumais puolime. Jie rungtynes pradėjo 9:2 spurtu bei privertė savo varžovus prašyti ankstyvos minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės, „Remza & Langvila“ ekipa pradėjo dažniau sėkmingai užbaigti atakas, tačiau gynyboje vis tiek neblizgėjo. Visgi, kėlinuko antroje pusėje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir ketvirtį aikštelės šeimininkai pabaigė 14:4 atkarpa, kuri leido jiems persverti rezultatas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:19. Antrojo ketvirčio metu komandos žaidė gana apylygiai ir „KTK“ ekipa vis lygindavo rezultatą, tačiau kitoje aikštelės pusėje vėl taškus pelnydavo „Remza & Langvila“. Tačiau kėlinio pabaigoje vėl kiek tvirčiau sužaidė aikštelės šeimininkai bei pelnė šešis taškus be atsako. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:36.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos ir toliau žaidė apylygiai, bet kėliniui įpusėjus, aikštelės šeimininkai spurtavo 9:0 bei taip įgijo jau 12-os taškų pranašumą. Tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigė „KTK“ ekipa – jie laimėjo atkarpą 10:3 bei paliko visą kovą lemiamam rungtynių ketvirčiui. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 58:53. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau tuomet svečių ekipa krito į duobę bei taip nulėmė rungtynių baigtį. „Remza & Langvila“ spurtavo 14:2, įgijo jau 15-os taškų pranašumą bei nesidairė atgal. Jie neprileido dar kartą savo varžovų taip arti ir užtikrintai žengė pergalės link. Galutinis rungtynių rezultatas 80:65.

„Kauno technikos kolegija“ ketvirtajame kėlinyje nusileido „Ragų“ ekipai (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Kauno technikos kolegija“ pergalingai pradėjo Pavasario „Sportturas“ taurę 2017 (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 18:23 val.)Tik po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė „Remza & Langvila“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:25 val.) ASU & Co „AgroVIS“ teko pripažinti Remza & Langvila pranašumą (2017 balandžio 22 d., šeštadienis, 15:02 val.)„Ragai“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Remzą & Langvilą“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:38 val.)Dviejų pratęsimų pareikalavusiame trileryje ‒ stebuklingas „Artstone“ išsigelbėjimas (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 00:43 val.)