Skroblų alėja vs KM „Žalgiris“ (98:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 15 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ ekipos tolimi metimai padėjo įveikti KM „Žalgiris“ krepšininkus

2023 kovo 15 d., Trečiadienis, 20:27 val., peržiūros: 280

Kovo 15 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos D pogrupio rungtynės tarp „Skroblų alėja“ (10-3) ir KM „Žalgiris“ (10-4) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Skroblų alėja“ pataikė keturis tritaškius ir iškart išiveržė į priekį 13:7. Nors tolimais metimais KM „Žalgiris“ lygino rungtynių rezultatą labai greitai, tačiau šeimininkai kėlinį pabaigė spurtu 11:0 ir po pirmo kėlinio pirmavo dviženkle persvara 29:18.

Antrasis kėlinys prasidėjo trimis A. Juškos tolimais šūviais, po kurių KM „Žalgiris“ priartėjo per vieną metimą. Visgi, kėlinio antroje pusėje „Skroblų alėja“ ir vėl surengė nedidelį spurtą ir atitolo. Įpusėjus susitikimui 50:41.

Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais svečių taškais, po kurių KM „Žalgiris“ priartėjo iki penkių taškų, tačiau po to šeimininkai rengė vieną greitą ataką po kitos, kas leido po trijų kėlinių turėti solidžią persvarą 70:52.

Ketvirtame kėlinyje KM „Žalgiris“ pabandė priartėti, tačiau rezultatyvus D. Zdančiaus žaidimas ir tolimi metimai neleido svečiams artėti. Galutinis susitikimo rezultatas 98:80 (29:18, 21:23, 20:11, 28:28).

8 taškai

„Skroblų alėja“ naujus metus pradėjo įtikinama pergale (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Skroblų alėja“ po atkaklios kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 18:48 val.)„ICE“ sezono starte netikėtai lengvai įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2022 spalio 31 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Skroblų alėja“ be pralaimėjimų įsitvirtinusi turnyrinės lentelės viršuje (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje palaužė „ICE“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)Taikliais tritaškiais pažymėta KM „Žalgiris“ pergalė (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 13:13 val.)II-oje lygoje triumfavo KM „Žalgiris“ jaunieji krepšininkai (2023 gegužės 30 d., antradienis, 22:25 val.)I. Linartas išplėšė pergalę „Arko“ ekipai prieš KM „Žalgiris“ (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 21:43 val.)Sunkiai rungtynes pradėjęs KM „Žalgiris“ susitvarkė su „UNO“ (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 21:44 val.)