ICE vs KM „Žalgiris“ (92:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 31 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ICE“ sezono starte netikėtai lengvai įveikė KM „Žalgiris“ ekipą

2022 spalio 31 d., Pirmadienis, 22:02 val., peržiūros: 408

Spalio 31 d., pirmadienį, Kauno TMC salėje buvo sužaistos II lygos C pogrupio rungtynės tarp „ICE“ ir KM „Žalgiris“ ekipų.

Pirmajame kėlinyje „ICE“ krepšininkai J.Blažaitis ir P.Bacevičius pataikė po du tolimus metimus, kas leido šeimininkams pirmą kėlinį laimėti 23:18.

Antrajame kėlinyje KM „Žalgiris“ sunkiai rado kelius link šeimininkų krepšio, o tuo naudojęsi dar kiek nutolo. Įpusėjus susitikimui 43:31.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem iš eilės P. Bacevičiaus tritaškiais, po kurių „ICE“ įgijo septyniolikos taškų pranašumą. Ir toliau puikiai žaidę šeimininkai dar labiau tolo ir po D. Grigaliaus tolimo šūvio paskutinę kėlinio sekundę įgijo didžiausią persvarą – 65:38.

Ketvirtame kėlinyje kiek atkuto svečių puolimas, tačiau tolimais metimais „ICE“ neleido varžovams jų vytis. Galutinis susitikimo rezultatas 92:69 (23:18, 20:13, 22:7, 27:31).

Aivaras Tomkevičius

„ICE“ pasiekė antrą pergalę įveikę „Valpainius“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Skroblų alėja“ ekipos tolimi metimai padėjo įveikti KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)„ICE“ lengvai įveikė negausiai susirinkusius „Kauno švarą“ (2023 vasario 21 d., antradienis, 21:14 val.)Antrame vakaro pusfinalyje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ (2023 gegužės 23 d., antradienis, 22:47 val.)II-oje lygoje triumfavo KM „Žalgiris“ jaunieji krepšininkai (2023 gegužės 30 d., antradienis, 22:25 val.)T. Stankevičiaus metimas išvedė KM „Žalgiris“ jaunimą į „II“ lygos finalą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)Jaunatviškas maksimalizmas užtarnavo KM „Žalgiris“ pergalę (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 23:28 val.)Taikliais tritaškiais pažymėta KM „Žalgiris“ pergalė (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 13:13 val.)„ICE“ kontroliavo rungtynes ir pasiekė pergalę (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 22:07 val.)Sausai seriją laimėjęs KM „Žalgiris“ keliauja į II lygos pusfinalį (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 00:34 val.)