Skroblų alėja vs Klausučių alaus darykla (93:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 25 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ be pralaimėjimų įsitvirtinusi turnyrinės lentelės viršuje

2023 sausio 25 d., Trečiadienis, 22:47 val., peržiūros: 229

Sausio 25 dieną, Trečiadienį, Kauno technologijų mokymo centro didžiojoje salėje, susitiko salės šeimininkai "Skroblų alėja" bei salės svečiai "Klausučių alaus darykla"

Pirmasis kėlinys abiejų komandų atžvilgiu buvo gan lygus. Abi komandos žaidė taškas į tašką, tik paskutinėmis minutėmis keliais taškais į priekį išsiveržė "Skroblų alėja" komanda rezultatu 23:19.

Antrąjį kėlinį taikliu tritaškiu pradėjusi "Skroblų alėja" po truputėlį tolo nuo varžovų. Nors "Klausučių alaus daryklos" žaidėjai taip pat atsakė tritaškiu, salės šeimininkai atsakė jiems dar keliais taikliais tritaškiais ir kėlinį užbaigė dviženkle persvara rezultatu 45:35

Po ilgosios pertraukos pailsėję "Klausučių alaus daryklos" žaidėjai startavo pelnydami du taiklius tritaškius, kurie sekė vienas paskui kitą, tačiau vytis "Skroblų alėjos" komandą darėsi vis sunkiau. Tvirtą dviženklę persvarą laikanti salės šeimininkų komanda vis tolo ir tolo nuo svečių komandos. Nors paskutinio kėlinio metu "Klausučių alaus daryklos" žaidėjai dar stengėsi pasivyti "Skroblų alėją" taikliai mesdami tritaškius, to nepakako pergalei pelnyti. Ir rezultatu 93:73 (23:19, 22:16, 25:15, 23:23) "Skroblų alėja" šį vakarą šventė pergalę.

Šių rungtynių metu daugiausiai taškų pelnė "Skroblų alėjos" žaidėjas Nr. 1 L.Grėbliūnas taikliai sumetęs 28 taškus. Taip pat prie komandos pergalės prisidėjo ir žaidėjas Nr. 0 T.Vyšniauskas, kuris komandai pelnė 19 taškų bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Taip pat gerai pasirodė ir žaidėjas Nr. 13 V.Laurynas, kuris pelnė 16 taškų bei išprovokavo 6 pražangas.

Rezultatyviausias "Klausučių alaus daryklos" žaidėjas Nr. 7 K. Vikšnaitis, kuris savo komandai pelnė 23 taškus. Ne ką mažiau, 20 taškų, komandai pelnė žaidėjas Nr. 23 Ž.Dovidaitis, kuris taip pat išprovokavo 6 pražangas. O žaidėjas Nr. 89 V.Zilinkus šiandieną pelnė dvigubą dublį, pelnęs 10 taškų bei atkovojęs 10 kamuolių.

„Skroblų alėja“ naujus metus pradėjo įtikinama pergale (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Skroblų alėja“ lemiamo ketvirčio metu sutvarkė visus reikalus prieš „Lympo“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje palaužė „ICE“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Skroblų alėja“ ekipos tolimi metimai padėjo įveikti KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Skroblų alėja“ po atkaklios kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos palaužė „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:21 val.)„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ pergalė prieš „Valpainiai“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Skroblų alėja“ susitvarkė su „Gemavila“ ir pirmo etapo varžybose išliko nepralaimėję (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Klausučių alaus darykla“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:18 val.)