KM „Žalgiris“ vs Gemavila (91:77)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Taikliais tritaškiais pažymėta KM „Žalgiris“ pergalė

2022 gruodžio 20 d., Antradienis, 13:13 val., peržiūros: 285

Gruodžio 19 dieną, Pirmadienį, Kauno Krepšinio mokykloje "Žalgiris" įvyko II-ios lygos, C pogrupio rungtynės tarp salės šeimininkų KM "Žalgiris" bei svečių komandos "Gemavila"

Pirmojo kėlinio metu, pirmąsias keturias kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai. Po taiklaus KM "Žalgiris" žaidėjo, Nr. 24 A.Juška tritaškio komanda ėmė tvirtai veržtis į priekį ir šį kėlinį užbaigė rezultatu 33:23.

Antrojo kėlinio metu KM "Žalgiris" žaidėjas Nr. 21 T.Stankevičius iš eilės pelnydamas 9 taškus, dar labiau padidindamas taškų skirtumą tarp komandų. "Gemavila" siekė sumažinti atotrūkį, tačiau jaunieji žaidėjai vienas po kito svaidė taiklius tritaškius ir rezultatu 58:35 užbaigė pirmąją rungtynių pusę.

Po ilgosios pertraukos žaidimo tendencija išliko tokia pati. Jaunieji KM "Žalgiris" žaidėjai svaidė taiklius metimus bei diktavo žaidimo tempą. Nors ketvirtojo kėlinio metu "Gemavila" komandos žaidėjai pelnė daugiau taškų nei salės šeimininkai, to jiems nepakako pasivyti KM "Žalgiris" komandos ir rezultatu 91:77 (33:23, 25:12, 22:13, 11:29), salės šeimininkai pelnė pergalę.

Šiose rungtynėse daugiausiai taškų pelnė KM "Žalgiris" žaidėjas Nr. 21 T.Stankevičius, kuris pelnė 25 taškus. Taip pat nemažai taškų pelnė ir komandos draugai. Nr. 33 N. Genys, surinkęs 16 taškų bei Nr. 24 A.Juška, pelnęs 14 taškų.

Asmeniniai "Gemavila" žaidėjų rezultatai kiek įspūdingesni nei jaunųjų Žalgiriečių. Žaidėjas Nr. 14 M.Antanaitis, surinkęs 23 taškus, atkovojęs 13 kamuolių bei išprovokavęs 5 pražangas, rungtynių metu pelnė dvigubą dublį. Taip pat dvigubą dublį pelnė ir žaidėjas Nr. 8 A.Pūras, kuris pelnė 11 taškų bei atkovojo 14 kamuolių.

Jaunatviškas maksimalizmas užtarnavo KM „Žalgiris“ pergalę (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 23:28 val.)T. Stankevičiaus metimas išvedė KM „Žalgiris“ jaunimą į „II“ lygos finalą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)Sunkiai rungtynes pradėjęs KM „Žalgiris“ susitvarkė su „UNO“ (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 21:44 val.)2 lygoje ‒ sunkiai iškovota „Gemavila“ pergalė. (2023 kovo 10 d., penktadienis, 21:40 val.)„Skroblų alėja“ ekipos tolimi metimai padėjo įveikti KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)Antrame vakaro pusfinalyje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ (2023 gegužės 23 d., antradienis, 22:47 val.)Sausai seriją laimėjęs KM „Žalgiris“ keliauja į II lygos pusfinalį (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 00:34 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė nulėmė „Skroblų Alėja“ pergalę (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:17 val.)II-oje lygoje triumfavo KM „Žalgiris“ jaunieji krepšininkai (2023 gegužės 30 d., antradienis, 22:25 val.)KM „Žalgiris“ ketvirtfinalį pradėjo pergalingai (2023 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:44 val.)