Kautech ‒ 2 vs Skroblų alėja (69:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ po atkaklios kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą

2022 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 18:48 val., peržiūros: 263

Sekmadienį, lapkričio 27 dieną, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko „II“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Kautech – 2” bei svečių “Skroblų alėja”.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo septynių taškų pranašumą. Vėliau komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o ketvirčio pabaigoje „Skroblų alėja“ kiek apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:14. Antrojo ketvirčio metu „Kautech – 2” ekipa sėkmingai laikė kelių atakų pranašumą savo rankose. „Skroblų alėja“ vis artėjo prie savo varžovų, tačiau persvert rezultato savo naudai jiems nepavyko. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:30.

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečių ekipai pavyko persverti rezultatą, tačiau ne ilgam. Aikštelės šeimininkai netrukus vėl susigrąžino rungtynių kontrolę į savo rankas ir laikė nedidelį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 56:54. Lemiamą ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Skroblų alėja“, kurie persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo jau patys septynių taškų pranašumą. Ketvirčiui einant į pabaigą, „Kautech – 2” kilo į lemiamą šturmą ir likus žaisti dvi su puse minutes, sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis ir „Skroblų alėja“ iškovojo nervingą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 69:73.

15 atk. kam.

„Skroblų alėja“ po permainingos kovos palaužė „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:21 val.)Atkaklioje dvikovoje „Lympo“ įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Skroblų alėja“ ekipos tolimi metimai padėjo įveikti KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Skroblų alėja“ lemiamo ketvirčio metu sutvarkė visus reikalus prieš „Lympo“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje palaužė „ICE“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ pergalė prieš „Valpainiai“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Skroblų alėja“ naujus metus pradėjo įtikinama pergale (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 21:17 val.)Įnirtingoje kovoje triumfavo „Kautech ‒ 2“ krepšininkai (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 19:37 val.)„Skroblų alėja“ be pralaimėjimų įsitvirtinusi turnyrinės lentelės viršuje (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.)