Laipsniai vs Akademija (69:81)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 28 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Keturiese likę „Laipsnių“ žaidėjai nesugebėjo pasipriešinti „Akademijai“

2016 rugsėjo 28 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 1354

Rugsėjo 28 dieną, 21:00 val. Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko Kauno mero taurės 2016 komandos „Laipsniai“ (šeimininkai) ir „Akademija“ (svečiai). Jau rungtynių pradžioje į priekį nesunkiai pabėgo „Akademija“, o skirtumas tarp komandų netrukus tapo dviženklis. Vis tik vėliau žaidimas tapo kur kas lygesnis, bet visas „Laipsnių“ pastangas nubraukė sparčiai augantis pražangų skaičius. Vos šešiese susirinkę šeimininkai rungtynių pabaigoje dėl pražangų limito liko tik keturiese ir taip palaidojo net menkiausias viltis kovoti dėl pergalės. „Akademija“ užtikrintai laimėjo, rezultatu 69:81.

Rungtynių pražioje „Akademija“ rungtyniavo labai agresyviai, žaidėjai drąsiai veržėsi link krepšio ir tai darė labai sėkmingai. Skirtumas greitai išaugo, bet tuomet komandų žaidimas stabilizavosi, o M. Liepos vedami „Laipsniai“ sugebėjo atsitiesti. Antrame kėlinuke šeimininkų situacija neatrodė labai prasta, nors komanda ir atsilikinėjo maždaug 10 taškų skirtumu, bet gera kova po krepšiais ir kartojami metimai leido tikėtis lygesnio žaidimo po ilgosios pertraukos. Po dviejų kėlinukų „Akademija“ vis dar turėjo pranašumą savo rankose 34:43.

Vis tik po ilgosios pertraukos „Laipsnių“ žaidimą labai apribojo asmeninės pražangos, o turimas vos vienas atsarginis žaidėjas neleido gintis kiečiau. „Akademija“ puikiai tą suprato, todėl krepšininkai nevengė kontaktų, o skirtumas vienu metu šoktelėjo iki 20 taškų ribos. Intrigos nebeliko, nors „Laipsniai“ dar bandė gelbėtis tolimais metimasi, bet galiausiai dėl pražangų limito liko vos keturiese ir paskutinės minutės jau tebuvo formalumas. „Akademija“ užtikrintai finišavo ir laimėjo rungtynes rezultatu 69:81.

Linas Juknys („Akademija“):

„nepasakyčiau, kad sunkiai laimėjome, kai pirmauji nuo antro kėlinio 17 taškų pabaigoje ateina atsipalaidavimas. Po pirmų varžybų gal tokie susikoncentravę ir susikaustę išėjome į aikštę, bet svarbiausia buvo pateikti pačia mintį ką turime daryti prieš jų komandą puolime ir po to dalinomės kamuoliu, kamuolys visai gražiai judėjo, savalaikės sienelės buvo ir kai komanda gerai lošia reikėtų netrugdyti žaist. Truputį paeksperimentavome, tai leido priešininkams išlikti sąlyginai arti, o mes kontroliavom varžybas“.

Laipsniai: Marius Liepa – 20 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 15 tšk., Mantas Jankevičius – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Akademija: Nerijus Aleknavičius – 25 tšk., Jonas Grigaras – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Simanas Karalius – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Šaulevičius – 12 tšk.

Nerezultatyviose „Kauno mero Mažosios taurės“ finalo rungtynėse auksu pasidabino „Galera“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 15:36 val.)Visas rungtynes priekyje buvusi LSK „Technoera“ įveikė „Akademiją“ (2016 rugsėjo 21 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Galera“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ ir pateko į finalą (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:20 val.)Atsipalaidavusiai žaidusi Kauno „TPMC“ įveikė „Akademiją“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:24 val.)Stebėtiną kovingumą pademonstravę „Laipsniai“ parklupdė United ‒ „Alta transportas“ ekipą ir keliauja į finalą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)United – „Alta Transportas“ pasipuošė „Kauno mero Mažosios taurės“ bronzos medaliais (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 13:35 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 11 d., antradienis, 22:20 val.)„Kauno TPMC“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)LSK „Technoera“ po atkaklios kovos išsikovojo kelialapį į didžiąją taurę (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Akademija“ po sunkios kovos prasiskverbė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 00:56 val.)