Akademija vs United ‒ „Alta transportas“ (82:106)Kauno mero taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 12:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

United – „Alta Transportas“ pasipuošė „Kauno mero Mažosios taurės“ bronzos medaliais

2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 13:35 val., peržiūros: 1219

Sekmadienį, spalio 23 dieną, A. Sabonio sporto centre įvyko Kauno mero Mažosios taurės rungtynės dėl trečiosios vietos, kuriose susitiko „Akademija“ (šeimininkai) ir United – „Alta Transportas“ (svečiai). Nuo pat pirmų susitikimo minučių į priekį išsiveržę United – „Alta Transporto“ krepšininkai išlaikė pranašumą visų rungtynių metu bei iškovojo bronzos medalius, rezultatu 82:106 (17:30, 19:26, 10:28, 36:22) nugalėję „Akademijos“ komandą.

Jau pačioje rungtynių pradžioje United – „Alta Transportas“ šovė į priekį. Daugiausia T. Žiobos taiklių metimų dėka svečiai pirmavo 0:11. Po šios atkarpos „Akademijos“ ekipos treneris L. Junkys iškart paprašė minuės pertraukėlės, tačiau tai nepadėjo. M. Daraškevičiaus ir P. Grikšto tritaškiai nutolino svečius dar toliau 2:19. Visgi, kėlinuko pabaigoje A. Zareckiui pataikius du tolimus metimus „Akademija“ priartėjo iki 17:30.

Antrame ketvirtyje ir toliau United – „Alta Transportas“ nesustojo mėtydamas tolimus metimus. Tačiau šį ketvirtį ir „Akademija“ atrado žaidėją, kurio taiklūs metimai neleido dar labiau nutolti svečiams. L. Šaulevičiaus taiklių metimų dėka kėlinuko viduryje rezultatas dar buvo 30:42. Visgi, kėlinuko pabaigoje United – „Alta Transportas“, vedinas ir toliau pakiliai žaidusio T. Žiobos privertė varžovus klysti, surengė kelias greitas atakas, pataikė iš toli ir pasibaigus pirmajai rungtynių pusei pirmavo 36:56.

Trečiasis kėlinukas prasdėjo United – „Alta Transportas“ ekipos tritaškių salvėmis – du tritaškius pataikė G.Būda, po vieną pridėjo P.Grikštas ir L.Lukošenkinas, o svečiai nutolo 42:70. Kėlinuko antroje pusėje dar viena laimėta atkarpa 4:14 leido svečiams pirmauti 46:84.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, United – „Alta Transporto“ krepšininkai atsipalaidavo, kuo puikiai pasinaudojo „Akademija“. Puikiai po krepšiais kovojo V.Bunikis, pagaliau prisišaudė A.Nausėda ir šeimininkams šiek tiek pavyko aptirpdyti pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 82:106 skelbė, jog United – „Alta Transportas“ pasipuoš „Kauno mero Mažosios taurės“ bronzos medaliais.

Rungtynių komentarus bei video reportažą apie įvykusį susitikimą kviečiame žiūrėti video skiltyje.

Akademija: Vytautas Bunikis – 20 tšk. (17 atk. kam.), Simanas Karalius – 19 tšk., Artūras Nausėda – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Šaulevičius – 17 tšk.

United ‒ „Alta transportas“: Giedrius Būda – 23 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Liutauras Lukošenkinas – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Tautvydas Žioba – 21 tšk. (17 atk. kam., 6 rezult. perd.), Povilas Grikštas – 18 tšk., Mindaugas Daraškevičius – 14 tšk.

United ‒ „Alta transportas“ be didesnio vargo palaužė „Galerą“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 10:11 val.)Nieko nelėmusiose rungtynėse United ‒ „Alta transportas“ įveikė „Vilmistą“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:00 val.)Visas rungtynes dominavęs „United ‒ Alta transportas“ žengė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 22:03 val.)Stebėtiną kovingumą pademonstravę „Laipsniai“ parklupdė United ‒ „Alta transportas“ ekipą ir keliauja į finalą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Galera“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ ir pateko į finalą (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:20 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais priekyje buvęs „United ‒ Alta tarnsportas“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 20 d., antradienis, 22:27 val.)Keturiese likę „Laipsnių“ žaidėjai nesugebėjo pasipriešinti „Akademijai“ (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:10 val.)Visas rungtynes priekyje buvusi LSK „Technoera“ įveikė „Akademiją“ (2016 rugsėjo 21 d., trečiadienis, 22:40 val.)Grupės lyderių dvikovoje BC „Boom“ nugalėjo penkiese žaidusius United ‒ „Alta transporto“ krepšininkus (2016 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 14:34 val.)„Akademija“ po sunkios kovos prasiskverbė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 00:56 val.)