Galera vs Laipsniai (59:53)Kauno mero taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Nerezultatyviose „Kauno mero Mažosios taurės“ finalo rungtynėse auksu pasidabino „Galera“

2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 15:36 val., peržiūros: 1191

Sekmadienį, spalio 23 dieną, A. Sabonio sporto centre įvyko „Kauno mero Mažosios taurės“ finalo rungtynės, kuriose susitiko „Galera“ (šeimininkai) ir „Laipsniai“ (svečiai). Labai nerezultatyviose, klampiose, bet permainingose rungtynėse pergalę rezultatu 59:53 (8:14, 21:13, 14:10, 16:16) šventė „Galeros“ ekipa.

Rungtynių pradžia labiau nusisekė „Laipsnių“ krepšininkams, kuriuos į priekį vedė trio M.Jankevičius, A.Jankevičius ir A.Jurkšaitis, kurie pelnė visus komandos taškus šiame kėlinuke. Tuo tarpu „Galeros“ krepšininkai labai dažnai klysdavo, kas jiems ir neleido šiame kėlinuke sukrapštyti dviženklio taškų skaičiaus. Po pirmo ketvirčio rezultatas buvo 8:14.

Antrajame kėlinuke kantriai žaidusi „Galera“ po taiklaus D. Liakausko tolimo šūvio išlygino rungtynių rezultatą 23:23 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Dar keli taiklūs D. Liakausko ir A. Juozapaičio metimai šeimininkams leido pirmauti 29:27.

Antroje rungtynių pusėje ir toliau abiejų ekipų žaidimas buvo klampus, su daug klaidų ir netaiklių metimų. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui taiklus M. Liepos dvitaškis išlygino rungtynių rezultatą 33:33, tačiau vėliau sekė du šeimininkų ekipos krepšininko S.Korolkov tritaškiai, kurie persverė rungtynių svarstykles į „Galeros“ ekipos pusę. Po trečio kėlinuko rezultatu 43:37 pirmavo šeimininkai.

Ketvirtajame kėlinuke S.Korolkov ir A. Juozapaičio taiklūs metimai leido „Galerai“ susikrauti dviženklę persvarą, tačiau tada „Laipsnių“ ekipos žaidėjas M.Liepa ėmėsi lyderio vaidmens ir jo taiklūs metimai bei veržlus žaidimas leido jo atstovaujamai komandai priartėti iki 57:53. Visgi, per likusias keturias minutes „Laipsniai“ nepelnė nei vieno taško, o „Galerai“ tik to ir tereikėjo. „Galera“ iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 59:53 bei iškovojo „Kauno mero taurės“ mažąją taurę.

Rungtynių video reportažą bei komentarus žiūrėkite video skiltyje.

Galera: Aurimas Juozapaitis – 14 tšk. (8 rezult. perd.), Sergej Korolkov – 11 tšk., Vytautas Tirva – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

Laipsniai: Mantas Jankevičius – 13 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Marius Liepa – 12 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 11 tšk.

United ‒ „Alta transportas“ be didesnio vargo palaužė „Galerą“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 10:11 val.)Keturiese likę „Laipsnių“ žaidėjai nesugebėjo pasipriešinti „Akademijai“ (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:10 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo įveikė „Galerą“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 21:55 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 11 d., antradienis, 22:20 val.)„Kauno TPMC“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)Visas rungtynes priekyje žengęs BC „Gazuotas pienas“ įsirašė antrą pergalę (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 22:38 val.)Stebėtiną kovingumą pademonstravę „Laipsniai“ parklupdė United ‒ „Alta transportas“ ekipą ir keliauja į finalą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)Rungtynių pabaigoje „Galera“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistą“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:18 val.)LSK „Technoera“ po atkaklios kovos išsikovojo kelialapį į didžiąją taurę (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Galera“ po dramatiškos kovos įveikė „ICE“ (2016 spalio 13 d., ketvirtadienis, 06:16 val.)