LSK „Technoera“ vs Laipsniai (76:72)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 05 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

LSK „Technoera“ po atkaklios kovos išsikovojo kelialapį į didžiąją taurę

2016 spalio 05 d., Trečiadienis, 22:45 val., peržiūros: 1111

Trečiadienį, spalio 5 dieną, Batėgalos universaliame daugiafunkciniame centre įvyko Kauno mero taurės 2016 varžybos tarp C pogrupio komandų – vietos LSK „Technoeros“ bei svečių „Laipsnių“. Komandos sprendė klausimą, kuri iš trijų galimų komandų išsikovos vietą didžiosios taurės varžybose, o tai ir atsispindėjo aikštelėje. Nors svečių susirinko vos šeši, tačiau tai jiems nesutrukdė kibti į atlapus savo varžovams ir visas rungtynes žaisti kaip lygūs su lygiais. Visgi, rungtynių pabaigoje, užtikrinčiau sužaidė šeimininkų ekipa, kuri iškovojo pergalę bei vietą didžiosios taurės atkrintamosiose.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo „Laipsnių“ ekipa, kuri nerezultatyvioje kėlinuko pradžioje įgijo šiokį tokį pranašumą ir demonstravo gan neblogą gynybą. Vėliau šeimininkams pavyko pavyti savo varžovams, o galiausiai ir sužaisti sėkmingą 9:0 atkarpą bei taip įgyti aštuonių taškų atotrūkį. Visgi, kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie savo deficitą apkarpė perpus. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 22:18. Antrojo kėlinuko pradžioje „Laipsniai“ nieko nelaukdami pasivijo savo varžovus ir nuo to laiko komandos žaidė taškas į tašką. Vėliau LSK „Technoera“ ekipai pavyko vėl kiek atitolti, tačiau labai trumpam. „Laipsniai“ juos pavijo, o po taiklaus S. Banaičio tritaškio kėlinuko pabaigoje, svečiai pirmavo trijų taškų skirtumu. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 38:41.

Trečiajame kėlinyje prireikė kiek laiko, kol galiausiai LSK „Technoera“ išlygino ir persvėrė rezultatą, nes svečių ekipa buvo nusiteikusi kovingai ir į varžovų sėkmingus išpuolius atsakydavo tuo pačiu. Nieko naujo vėliau šiame kėlinyje neįvyko, komandos tiesiog žaidė taškas į tašką, o minimalų pranašumą po trijų kėlinių turėjo šeimininkų ekipa – 55:54. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo vėl žaidimu taškas į tašką, bet sužaidus beveik pusę kėlinuko, „Laipsniai“ sugebėjo spurtuoti 8:0 ir įgyti penkių taškų pranašumą. Jau atrodė, kad svečiai perima šių rungtynių kontrolę, bet tuomet 7:0 atkarpą per trumpą laiką laimėjo LSK „Technoera“ ekipa ir persvėrė rezultatą. Likus žaisti apie minutę, šeimininkų pranašumas išaugo iki šešių taškų, o šio atsilikimo „Laipsnių“ ekipa jau nesugebėjo panaikinti ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 76:72.

L.Mecelis (LSK „Technoera“):
„Visas varžybas labai neradom savo ritmo. Sunkiai kažkaip. Galbūt buvom nusiteikę labai lengvai laimėti, bet laimėjom, susikaupėm. Paskutines tris minutes sužaidėm gerai ir tiek“.

LSK „Technoera“: Henrikas Paulauskas – 17 tšk., Tautvydas Banys – 15 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Jurevičius – 10 tšk.

Laipsniai: Saulius Banaitis – 24 tšk., Mantas Jankevičius – 14 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Vytautas Kereišius – 13 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 12 tšk.

Stebėtiną kovingumą pademonstravę „Laipsniai“ parklupdė United ‒ „Alta transportas“ ekipą ir keliauja į finalą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)Visas rungtynes priekyje buvusi LSK „Technoera“ įveikė „Akademiją“ (2016 rugsėjo 21 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Kauno TPMC“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Sporto Manija“ be vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 11 d., antradienis, 22:20 val.)Keturiese likę „Laipsnių“ žaidėjai nesugebėjo pasipriešinti „Akademijai“ (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:10 val.)Pirmoje rungtynių pusėje susikrovusi solidžią persvarą „Kauno TPMC“ įveikė LSK „Technoerą“ (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 20:49 val.)Nerezultatyviose „Kauno mero Mažosios taurės“ finalo rungtynėse auksu pasidabino „Galera“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 15:36 val.)