MRU VSF vs Elektromontuotojas (90:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 02 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Antrajame kėlinyje spurtavusi „MRU VSF“ iškovojo pergalę

2018 sausio 03 d., Trečiadienis, 02:35 val., peržiūros: 654

Antradienį, sausio 2 dieną, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, G pogrupio komandų – vietos „MRU VSF“ bei svečių „Elektromontuotojo“. Aikštelės šeimininkai pamatą pergalei pasiklojo antrojo kėlinio metu, kuomet sužaidė labai gerą atkarpą, o likusių rungtynių metu, turėto pranašumo jie neiššvaistė.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „MRU VSF“ ekipa, kuri po kelių minučių jau turėjo aštuonių taškų pranašumą. Visgi, tuomet „Elektromontuotojas“ neleido labiau tolti savo varžovams ir po truputį patys pradėjo mažinti savo atsilikimą. Vėliau komandų žaidimas buvo apylygis, o tai atsispindėjo ir rezultate, kuomet buvo lygus rezultatas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:20. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos ir toliau žaidė taškas į tašką ir tik vėliau „Elektromontuotojo“ ekipa krito į gilią duobę. Jiems ypatingai sunkiai sekėsi krapštyti taškus puolime, o gynyba jų buvo taip pat klaiki. Tai leido „MRU VSF“ ekipai surengti spurtą 23:4 ir įgyti jau užtikrintą pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 51:32.

Trečiajame kėlinyje nė iš tolo neatrodė, kad svečiai turėtų šansą grįžti į rungtynes. Aikštelės šeimininkai puikiai susitvarkė su savo varžovais ir nerodė didesnio atsipalaidavimo požymių. Viso kėlinio metu vyravo apylygus žaidimas, tik ketvirčio pabaigoje aikštelės šeimininkų pranašumas kiek sumenko. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 64:50. Lemiamą ketvirtį komandos žaidė banguotai. Tai viena, tai kita ekipa sužaisdavo sėkmingesnę atkarpą, bet „Elektromontuotojui“ niekaip nepavyko sugrįžti į šias rungtynes ir „MRU VSF“ ekipa juos labai sėkmingai laikė už savo nugaros. Likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas ir galutinis rungtynių rezultatas buvo 90:78.

Rolandas Palčinskas („MRU VSF“):
"Kiek netikėta pergalė ir gana dideliu skirtumu. Žaidėjams atostogos, egzaminai, vos keletas likę Kaune. Laukia velniškai sudėtingas mėnuo, per kurį stengsimės iškovoti kuo daugiau pergalių, susirinkdami bent penkiese į varžybas. Šią pergalę, manau, kad lėmė žaidėjų pasiaukojimas. Ne vienas atvažiavo daugybę kilometrų, vienas atvyko net iš Pakruojo. Žinoma, gal kiek pasisekė, sukrito metimai, bet pasiaukojimas ir komandos susikaupimas bendram tikslui nukalė svarbų tašką sezone. Ačiū žaidėjams ir iš likusių tikiuosi to paties.“

Ketvirtame kėlinuke atsiplėšusi „MRU VSF“ ekipa triumfavo rungtynėse prieš BC „Straight“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:01 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)Tik ketvirtame kėlinuke savo žaidimą atradę „MRU VSF“ įveikė „Resmila.lt“ krepšininkus (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:34 val.)„Randeris“ rungtynių pabaigoje palaužė „MRU VSF“ komandą (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:42 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „MRU VSF“ krepšininkai (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:50 val.)„MRU VSF“ išnaudojo ilgą suolelį ir pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Smėliavimas24.lt“ iškovojo triuškiančią pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:54 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ įveikė „Grande“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:18 val.)