MRU VSF vs Kauno Rami & Gi-Gr (95:88)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 23 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „MRU VSF“ krepšininkai

2018 sausio 23 d., Antradienis, 22:50 val., peržiūros: 626

Sausio 23 dieną, 20:15 val., VRM sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos „MRU VSF“ (šeimininkai) ir „Kauno Rami & Gi-Gr“ (svečiai). Rungtynės buvo tikrai atkaklios, bet tuo pačiu ir permainingos. Pirmoje dalyje geriau atrodė „Kauno Rami & Gi-Gr“ žaidėjai, tačiau po ilgosios pertraukos šeimininkai perlaužė rungtynių eigą ir pabėgo tolyn. Paskutinėmis minutėmis „Kauno Rami & Gi-Gr“ dar bandė gelbėtis pražangų taktika, bet „MRU VSF“ atsilaikė ir laimėjo dvikovą rezultatu 95:88 (20:29, 18:14, 29:21, 28:24).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė drąsiai, krepšininkai vos gavę progą atakuodavo iš toli, o čia geriau sekėsi „Kauno Rami & Gi-Gr“ žaidėjams, kurie vien per pirmąjį kėlinuką sugebėjo pataikyti net šešis tritaškius metimus. Būtent tai ir leido svečiams pabėgti per devynių taškų atstumą. Vis tik antrojo kėlinuko metu „Kauno Rami & Gi-Gr“ puolimas kiek sustojo, o puikiai pražangas provokavę „MRU VSF“ metė tiksliai nuo baudų linijos. Skirtumas kiek aptirpo, bet prasidedant ilgajai pertraukai „Kauno Rami & Gi-Gr“ dar išliko priekyje 38:43.

Antroje rungtynių dalyje „MRU VSF“ sugebėjo gana greitai išlyginti, o vėliau ir persverti rezultatą savo naudai. „MRU VSF“ ekipa atrodė daug agresyvesnė puolant, sėkmingai provokuojamos pražangos leido jiems nutolti. Šeimininkų pranašumas pasiekė 10 taškų ribą, bet tuomet „Kauno Rami & Gi-Gr“ komanda atidavė labai daug jėgų ir po sėkmingos atkarpos rezultatas vė; tapo lygus. Tačiau „MRU VSF“ dar kartą nutolo ir šį sykį nebuvo nusiteikę prisileisti varžovų artyn. Galiausiai svečiai buvo priversti griebtis pražangų taktikos. Rungtynių pabaiga užsitęsė, buvo metama daug baudų metimų, bet „MRU VSF“ ekipa įrodė, kad sugeba atsilaikyti, išsaugojo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 95:88.

Klaudijus Surplys („MRU VSF“):

„rungtynių pradžioje prastai gynėmės, leidome varžovams daug atakuoti iš tritaškio zonos. Ilgosios pertraukos metu pasikalbėjome, vėliau jau stengėmės lysti iš užtvarų, geriau gynėmės nuo tritaškių metimų. Pasiekėme labai svarbią pergalę.“

Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna Group“ įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:23 val.)Namų sienos Birštono SC – „Olimpui“ padėjo nugalėti „MRU VSF“ ir išlyginti pusfinalio seriją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:06 val.)Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)„Randeris“ rungtynių pabaigoje palaužė „MRU VSF“ komandą (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:42 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Ryterna Group“ dominavo pratęsime ir įveikė „MRU VSF“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:13 val.)Tik ketvirtame kėlinuke savo žaidimą atradę „MRU VSF“ įveikė „Resmila.lt“ krepšininkus (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:34 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ įveikė „Grande“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:18 val.)