Kauno technologijos universitetas vs Best 4 You (93:70)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 21 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„KTU“ sezoną pradėjo užtikrinta pergale

2018 spalio 21 d., Sekmadienis, 23:40 val., peržiūros: 774

Sekmadienį, spalio 21 dieną, KTU sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų - vietos „KTU“ bei svečių „Best 4 You“. Svečių ekipa subyrėjo antrajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 16-os taškų skirtumu bei taip ir nesugebėjo grįžti į rungtynes.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Aikštelės šeimininkai daugiausiai rėmėsi tolimais metimais, kurie jiems padėjo įgyti šiokį tokį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:17. Antrojo kėlinio pradžioje „Best 4 You“ ekipą ištiko visiška stagnacija ir jiems be galo sunkiai sekėsi pelnyti taškus ir tuo pasinaudojo „KTU“, kurie įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau šeimininkai vis nemažino apsukų ir skirtumas tarp komandų augo, kaip ant mielių. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 50:29.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „KTU“ ekipa dar padidino savo pranašumą šešiais taškais, o vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais. Skirtumas tarp komandų per daug nepakito iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 72:46. Lemiamą ketvirtį „Best 4 You“ ekipa pradėjo smeigdama tris tolimus metimus ir netrukus skirtumas tarp komandų sumenko iki 16-os taškų. Tačiau dar arčiau savo varžovų aikštelės šeimininkai neprisileido ir per likusį rungtynių laiką tvarkingai išlaikė juos solidžiu atstumu. Galutinis rungtynių rezultatas 93:70.

Tomas Kivaras („KTU“):
“Mūsų trenerių štabas labai greitai rotavo žaidėjus ir tiesiog gerai pataikėm pirmoje rungtynių pusėje. Na, o antroji rungtynių pusė tebuvo tik formalumas“.

„Best 4 You“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Ulmą“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:16 val.)„KTU“ lengvai įveikė „ACME “ krepšininkus (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Best 4 You“ atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)„ASS Endress + Hauser“ vos išnešė sveiką kailį ir iškovojo pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)Po atkaklios kovos „Best 4 You“ laimėjo bei paliko „Ulmą“ be pergalių (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „TransUnion“ ekipą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Hipocredit.lt“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė savo varžovus (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:46 val.)