Kauno technologijos universitetas vs Acme grupė (97:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„KTU“ lengvai įveikė „ACME “ krepšininkus

2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 18:51 val., peržiūros: 923

Sekmadienį, spalio 28 – ąją dieną, KTU sporto salėje, įvyko Įmonių lygos rungtynės tarp tarp E pogrupio komandų „KTU “ ir „ACME “. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmajame kėlinyje pradėjo ryškėti „KTU “ komandos pranašumas. Nors „ACME “ dar trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje bandė sumažinti rezultatą, tačiau viską į vietas sudėliojo galingas „KTU “ spurtas rungtynių pabaigoje.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „KTU “ komanda, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. „KTU “ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, „KTU “ pavyko padidinti savo rezultatą 21:15.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo „KTU “, o „ACME“ komandai šis kėlinys visiškai nesisekė, buvo pramesta daug metimų, o pataikyta tik 9 taškai per kėlinį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:24.

Po ilgosios pertraukos „KTU “ toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute pranašumas tik didėjo 68:46.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „KTU “ iškovos triuškinančią pergale, rezultatu 97:62.

„KTU “ komandos treneris T.Kivaras: Šiandien mus lydėjo sėkmė, todėl ir laimėjome rungtynes.

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė savo varžovus (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Acme Grupė“ įveikė „Telios“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 15:38 val.)„TransUnion“ įtemtoje kovoje palaužė „Kauno technologijos universitetas“ krepšininkus (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Modernita“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KTU“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 18:23 val.)Negausiai susirinkę „ASS Endress + Hauser“ nugalėjo „Acme grupės“ krepšininkus (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:15 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įveikė „Acme grupę“ rungtynėse dėl grupės pirmos vietos (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 15:41 val.)„Acme grupės“ klaidomis pasinaudoję „Telia“ krepšininkai 1/8 seriją startavo pergale (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 15:24 val.)“Kauno technologijos universitetas” įveikė negausiai susirinkusius “KTK ‒ Enerstena” krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:35 val.)Negausiai susirinkęs „Ulmas“ garbingai pasipriešino „Acme grupė“ komandai (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)