Best 4 You vs Brentex Trailer & Partner (70:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Best 4 You“ atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 19:08 val., peržiūros: 853

Lapkričio 18 dieną, 17:15 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Brentex Trailer & Partner“ (svečiai). Svečiai šiose rungtynėse pranašumą savo pusėje turėjo vos kelias minutes. Visą likusį laiką priekyje buvo „Best 4 You“ žaidėjai kurie rungtynių pabaigoje atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 70:65 (16:15, 18:12, 26:20, 10:18).

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, tačiau labai greitai „Best 4 You“ sugrįžo į rungtynes į persvėrė rezultatą savo naudai. Skirtumas labai iš lėto, tačiau augo šeimininkų naudai, kurie itin dažnai atakavo iš tritaškio zonos. „Brentex Trailer & Partner“ komandos puolimas strigo ir komandą gelbėjo tik sėkmingai provokuojamos varžovų pražangos. O prasidedant ilgajai pertraukai „Best 4 You“ buvo priekyje rezultatu 34:27.

Po ilgosios pertraukos „Best 4 You“ pranašumas tapo dviženklis ir komanda labai drausmingai šią distanciją išlaikė kone visą likusį laiką. Kai atrodė, kad „Best 4 You“ jau turi pergalę savo rankose, tuomet „Brentex Trailer & Partner“ ėmė spausti savo varžovus ir skirtumą kaip reikiant sumažino. Vis tik laiko buvo likę labai nedaug, tad šeimininkai atsilaikė ir laimėjo susitikimą rezultatu 70:65.

Vilius Lincevičius („Best 4 You“):

„varžovai panašu, kad nesitikėjo tokių rungtynių ir tai mums padėjo. Susikrovėme pranašumą kuris mums padėjo, kuomet buvome presinguojami. Taip pat norime pagirti teisėjų darbą.“

„Best 4 You“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Acme grupė“ panaikino 15 taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:57 val.)Po atkaklios kovos „Best 4 You“ laimėjo bei paliko „Ulmą“ be pergalių (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Ulmą“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:16 val.)ASU & Co „AgroVIS“ apgynė namų sienas ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:21 val.)„Best 4 You“susitvarkė su ASU & Co „AgroVIS“penketu (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Brentex Trailer & Partner“ paliko „Telia“ krepšininkus be pergalių (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 02:30 val.)„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)