Callcredit vs RVG baldai (56:80)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 20 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

,,RVG Baldai“ nesunkiai įveikė ,,Callcredit“

2018 vasario 20 d., Antradienis, 23:21 val., peržiūros: 841

Antradienį, vasario 20 -ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės kuriose aikštės šeimininkai „Callcredit“ priemė svečius „RVG Baldai“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti aikštelės svečių pranašumas. Nors šeimininkai dar trečiajame kėlinyje rodė dantis, tačiau šiandien laimėti labiau nusiteikę buco„RVG Baldai“ komandą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pradžiai į priekį šoktelėjo šeimininkai, kurie įgijo dviejų taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino, „RVG Baldai“ priartėjo prie savo varžovų ir komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti vienai su puse minutės, svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai, nes „RVG Baldai“ komandos žaidėjas M.Stankevičius pataikęs tris tritaškius iš eilės, padėjo komandai pabėgti nuo varžovų – 18:24.

Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Callcredit“, kurios priartėjo prie savo varžovų vėl, tačiau tuomet svečiai surengė 2:6 spurtą ir taip įgijo jau pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:40.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet šeimininkų ekipa išlygino rezultatą (43:43). Tuomet geresnę atkarpą apturėjo „RVG baldai“ ir vėl pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 48:56.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „RVG baldai“ iškovos pergale, rezultatu – 56:80.

„RVG baldai“ komandos treneris J.Pileckas: Mūsų pargalę lėmė naujos skanduotės.

„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.) „Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.),, Callcredit" nesunkiai įveikė ,, ASS & Endress + Hauser" (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)„RVG baldai“ antrą kartą įveikė „SD Rangą“ ir keliauja tolyn (2018 kovo 20 d., antradienis, 21:31 val.)RVG Baldai nusileido Hipocredit.lt kolektyvui (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:16 val.)Kietoje kovoje savo pranašumą įrodė „Callcredit“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)