Šilainiai vs Makroflex (90:77)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo

2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 15:33 val., peržiūros: 982

Vasario 2 dieną, 13.15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko "30+" lygos komandos "Šilainiai" (šeimininkai) ir "Makroflex" (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, nors šeimininkai ir turėjo aiškų ūgio pranašumą, bet fantastiškai iš toli metę "Makroflex" krepšininkai nei akimirkai neleido atsikvėpti "Šilainiams". O komandoms šį kartą neužteko pagrindinio laiko išsiaiškinti, kuri ekipa yra stipresnė, tad buvo žaidžiamas pratęsimas. Per papildomą laiką "Šilainiai" geitai perėmė iniciatyvą ir nepaliko jokių vilčių varžovams, laimėdami rungtynes rezultatu 90:77.

Jau pirmosios rungtynių minutės susiklostė labai lygiai, komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, krepšininkai visiškai neprasižengdavo, bet rungtynių tempas nuo to netapo greitesnis. Svečiai pirmus du kėlinukus labai sėkmingai laikė uždarę varžovų pagrindinį vidurio puolėją A. Masiulį, bet "Šilainių" gretose labai sėkmingai rungtyniavo N.Urbanavičius, kuris rinko daugiau nei pusę komandos pelnomų taškų. Tuo tarpu "Makroflex" žaidimo braižas buvo labai paprastas – tolimi metimai. Tačiau komanda nepiknaudžiavo tritaškiais ir dažnai išlaukdavo momento, kuomet galėjo mesti nedengiami ir tai leido atakuoti bene 50 procentų taiklumu. Po lygios ir ramios pirmosios rungtynių dalies šeimininkai pirmavo rezultatu 41:36.

Po ilgosios pertraukos "Šilainiai" staigiai šovė į priekį, bet jų spurtą greit nugesino varžovų tolimi metimai. Žaidimas ir toliau buvo lygus, bet dabar atmosfera ėmė kaisti. Krepšininkai dažniau rinkosi pražangas, nevengė ginčų su teisėjais, o po vieno iš šių epizodų N.Dirsė buvo nubaustas ir technine pražanga. Tačiau skirtumas tarp komandų ir toliau išliko nedidelis ir rungtynių pabaigoje įtampa išaugo. Nors laimėti rungtynes galimybę turėjo abi ekipos, bet netikslūs metimai ir klaidos neleido tam įvykti, o pagrindinis laikas baigėsi esant rezultatui 72:72.

Per papildomą laiką komandos apsikeitė tiksliais baudų metimais, bet tuomet "Makroflex" komandos žaidimas subyrėjo, o tiksliai žaidę šeimininkai ėmė tolti. Skirtumas taip staigiai išaugo, kad nespėjus pasibaigti pratęsimui nugalėtojas jau buvo aiškus. Užtikrintai pabaigę rungtynes "Šilainiai" laimėjo rezultatu 90:77.

Nugalėtojų komanda po rungtynių komentavo trumpai: "tikėjomes tokių rungtynių, nes varžovai yra vieni grupės lyderių, o laimėti pratęsimą padėjo jų aukštaūgių surinktos pražangos".

Šilainiai: Nerijus Urbanavičius – 33 tšk., Ričardas Stirbys – 21 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Artūras Masiulis – 14 tšk. (13 atk. kam., 8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Modestas Motiečius – 10 tšk.

Makroflex: Andrius Knezys – 19 tšk. (7 rezult. perd.), Deivydas Milaknis – 17 tšk., Nerijus Dirsė – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Donatas Rimkevičius – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Justinas Leitanas – 12 tšk.

„Šilainiams“ laimėti pavyko tik po pratęsimo (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 16:01 val.)„Makroflex“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė „Akademijos“ komandą. (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:47 val.)Pergalę „Makroflex“ pasiekė tik po atkaklios kovos (2013 spalio 25 d., penktadienis, 22:25 val.)„Šernai“ antrą kartą nusileido „Makroflex“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:48 val.)„Makroflex“ nepasigailėjo savo priešininkų (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 00:22 val.)Sėkmingas ketvirtasis kėlinys atnešė „Šilainiams“ pergalę (2014 vasario 28 d., penktadienis, 22:12 val.)39 minutes atsilikinėję „Šilainiai“ sugebėjo pasiekti pergalę prieš „Remza & Adotas“ komandą (2013 spalio 22 d., antradienis, 22:47 val.)„Makroflex“ pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją (2014 kovo 21 d., penktadienis, 22:59 val.)