Šilainiai vs Sporto manija & Ekodora 30+ (75:50)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą

2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 16:01 val., peržiūros: 1303

Lapkričio 17 dieną įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko turnyrinės lentelės lyderiai "Šilainiai" ir viena pergalę atsilikę Sporto manija & Ekodora 30+. Šeimininkų teisėmis žaidę "Šilainiai" nuo pirmos minutės įsiveržę į priekį taip ir išlaikė persvarą iki pat rungtynių pabaigos. Svečiams niekaip nepavyko apsiginti prieš oponentų lyderius, taip pat ir dažnos klaidos kišo koja, todėl skirtumas tarp komandų vis augo. Ketvirtajame kėlinyje liko atlikti tik formalumus, po kurių lengva pergale džiaugėsi "Šilainiai". Galutinis rungtynių rezultatas 75:50.

Rungtynių pradžioje "Šilainiai" nieko nelaukė, spurtu 14:2 jie greitai užsitikrino saugią persvarą ir galėjo ramiau tęsti rungtynes.Svečiai prieš oponentų įvairiapusišką žaidimą neturėjo gynyboje daug vilčių. Kėlinio pabaigoje pristabdę ūgiu išsiskiriančius priekinės linijos žaidėjus Sporto manija & Ekodora 30+ komanda nesusitvarkė su A.Nausėda, kuris pasinaudojo laisvę prie tritaškio linijos. Po pirmojo kėlinio skirtumas tarp komandų nebuvo toks didelis, dėka gero svečių tritaškių pataikymo. (21:15)

Antrasis kėlinys išsiskyrė savo nerezultatyvumu, abi komandos pelnė perpus mažiau taškų nei per pastarąjį ketvirtį. Aštuonias minutes vyko lygi kova, per likusias dvi "Šilainiai" pelnė penkis taškus be atsako taip laimėdami ir šį kėlinį. Po antrojo kėlinio skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio. (33:23)

Trečiajame kėlinyje savo šou surengė šeimininkų ekipos žaidėjas R.Stirblys, per dešimt minučių pelnęs 13 taškų. Daugiausiai jo dėka skirtumas tarp komandų nemažėjo, kadangi svečiai taip pat puikiai puolė. Kėlinio rezultatas ir vėl galėjo būti lygus, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai surengė trumpą rezultatyvią atkarpą ir kėlinio rezultatą persvėrė savo naudai. (54:40)

Lemiamame kėlinyje Sporto manija & Ekodora 30+ visiškai nuleido rankas ir plaukė pasroviui. Vieninteliai L.Iljonskis ir A.Dervinskas pelnė taškus, to žinoma nepakako, kadangi varžovai negalvojo sustoti. Įpusėjus kėliniui ir skirtumui tapus virš 20 taškų abi komandos jau laukė galutinio švilpuko. Galutinis rungtynių rezultatas 75:50 skelbė lengvą "Šilainių" pergalę.

Po rungtynių nepaisydamas patirtos traumos "Šilainių" komandos treneris V.Kapočius gyrė savo komandą ir tikėjosi kad taip ji žais ir toliau, bei baigs sezoną be pralaimėjimų.

"Sporto manija & Ekodora 30+" komandos treneris K.Masiulis sakė: Gana ankstyvos rungtynės, galbūt nespėjome pabusti ir žaidimas visiškai nesiklijavo. Bet tai turėtų išeiti į naudą, kadangi sužinojome ką reikia taisyti.

Šilainiai: Ričardas Stirbys – 25 tšk. (10 atk. kam.), Artūras Nausėda – 19 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Nerijus Pranckevičius – 9 tšk.

Sporto manija & Ekodora 30+: Levas Ilijonskis – 19 tšk., Aurimas Dervinskas – 12 tšk., Ričardas Brovka – 10 tšk.

„Šernai“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Šilainiams“ laimėti pavyko tik po pratęsimo (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Šilainiai“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 15:33 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė „Akademijos“ komandą. (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:47 val.)„Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „FORTO AMICUS – Green Death“ komandą (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 15:15 val.)Antroje susitikimo dalyje „Šilainiai“ sutriuškino „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Makroflex“ pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją (2014 kovo 21 d., penktadienis, 22:59 val.)39 minutes atsilikinėję „Šilainiai“ sugebėjo pasiekti pergalę prieš „Remza & Adotas“ komandą (2013 spalio 22 d., antradienis, 22:47 val.)Atkakliose rungtynėse klaidos pražudė „Šilainių“ komandą (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:11 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Šernai“ išsaugojo pergalę savo rankose (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:06 val.)