Remza & Adotas vs Šilainiai (67:70)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

39 minutes atsilikinėję „Šilainiai“ sugebėjo pasiekti pergalę prieš „Remza & Adotas“ komandą

2013 spalio 22 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 1609

Spalio 22 dieną, 20.15 val., "T.Ivanausko" vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "30+" lygos komandos „Remza & Adotas“ (šeimininkai) ir "Šilainiai" (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios į priekį atitrūko šeimininkai, kurie kontroliavo rungtynių eigą, vienu metu pasiekdami net 13 taškų pranašumą. Tačiau varžovai neketino pasiduoti, A. Masiulio vedami jie pakilo į lemiamą kovą ir sugebėjo ketvirtame kėlinuke išlyginti rezultatą. Vistik pirmą kartą įsiveržti į priekį "Šilainiams" pavyko tik 39-ąją rungtynių minutę, o sėkmė ir tikslesnis žaidimas paskutinėmis akimirkomis leido svečiams pasiekti nelengvą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:70.

Rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi, abi komandos dažniau pasižymėjo klaidomis nei sėkmingomis atakomis. Vistik pirmieji į priekį nutolo šeimininkai, kurie stengėsi išnaudoti savo greitį ir komandinį žaidimą. Tuo tarpu "Šilainių" puolimas labai strigo, iš pradžių iniciatyvos ėmęsis A.Masiulis buvo stabdomas dvigubinant gynyba, tad daugiau laisvės gavo kiti ekipos nariai, tačiau jie savo progų neišnaudodavo. Vienintelis svečių pranašumas buvo išprovokuojamos pražangos, bet net ir baudos metimai ne visada būdavo tikslūs. O gerai dirbdami gynyboje „Remza & Adotas“ komandos krepšininkai vis labiau įsibėgėjo ir po eilinės greitos atakos pasiekė netgi 13 taškų pranašumą bei tvirtai kontroliavo rungtynių eigą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 36:25.

Antroje rungtynių pusėje didelių permainų neįvyko, komandos kurį laiką žaidė panašiu ritmu, bet šeimininkai jau sunkiau rasdavo būdų pelnyti taškus. "Šilainiai" pagerino praktiškai visus savo statistikos komponentus, bet svarbiausia sumažino klaidų skaičių ir daug geriau gynėsi po savo krepšiu. „Remza & Adotas“ komandos padėtis po truputį komlikavosi. Iki tol neblogai kovoję po krepšiais šeimininkai vis dažniau pralošdavo dvikovas, o didžiausias jų galvos skausmas buvo buvęs žalgirietis - Artūras Masiulis, kuris svarbiausiais momentais ėmėsi lyderio naštos, bei sugebėjo sugražinti intrigą į rungtynes. Ketvirtojo kėlinuko pabaiga buvo labai dramatiška, komandos agresyviai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, o dabar sėkmė jau buvo svečių pusėje, kurie paskutinę minutę persvėrė rezultatą savo naudai. „Remza & Adotas“ dar bandė gelbėtis, bet metimai vienas po kito išsissuko iš lanko ir likusios vos kelios sekundės nubraukė komandos viltis. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:70.

"Šilainių" komandos atstovas po rungtynių teigė, kad po vasaros tarp žaidėjų nėra susižaidimo, tai dar tik pirmosios rungtynės, tad gero žaidimo nebuvo galima laukti, nors prieš rungtynes buvo tikimasi išnaudodi ūgio pranašumą ir lengvesnės pergalės. Vistik antroje rungtynių pusėje komanda padarė išvadas, žaidė atsipalaidavusi, pagaliau savo indėlį įnešė ir mažesni žaidėjai, o tai ir atnešė pergalę.

"Remza & Adotas": Narūnas Čekaitis – 14 tšk., Arūnas Abromaitis – 14 tšk., Irmūnas Juškys – 10 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Audrius Kočius – 10 tšk.

"Šilainiai": Artūras Masiulis – 30 tšk. (16 atk. kam., 11 išpr. praž.), Julius Svirka – 16 tšk., Nerijus Pranckevičius – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

„Šernai“ nugalėjo „Remza & Adotas“ ekipą (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 01:33 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „Remza & Adotas“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 00:27 val.)„Šernai“ dviejų taškų skirtumu įveikė „Remza & Adotas“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė „Akademijos“ komandą. (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:47 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pervažiavo „Remza & Adotas“ komandą. (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „FORTO AMICUS – Green Death“ komandą (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 15:15 val.)Antroje susitikimo dalyje „Šilainiai“ sutriuškino „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)Tris kėlinius atsilikinėję „LVA ‒ IVNET“ nugalėjo „Šilainių“ ekipą (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 18:17 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido „Remza & Adotas“ komandai pasiekti pergalę (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 00:24 val.)Kietoje kovoje pergalė atiteko „Remza & Adotas“ krepšininkams (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:49 val.)