Makroflex vs FORTO AMICUS – Green Death (67:57)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 25 d., Penktadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Pergalę „Makroflex“ pasiekė tik po atkaklios kovos

2013 spalio 25 d., Penktadienis, 22:25 val., peržiūros: 1282

V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio 30+ lygos "Vaigoros" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Makroflex" (šeimininkai) ir "FORTO AMICUS – Green Death" (svečiai) komandos. Apylygis krepšinis vyko pirmuosius du ketvirčius, tačiau trečiajame kėlinyje šeimininkai varžovus "užmėtė" taikliais tritaškiais metimais ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 67:57 (13:14; 13:17; 24:12; 17:14). "Makroflex" ekipai tai buvo jau antrasis laimėjimas iš tiek pat galimų, tuo tarpu "FORTO AMICUS – Green Death" žaidėjams tai buvo debiutinis mačas šiame sezone.

Rungtynės prasidėjo "FORTO AMICUS – Green Death" atkovotu ginčo kamuoliu ir pelnytais 2-m taškais (2:0), tačiau rezultatas greitai tapo lygus (2:2). Nors po šio momento svečiams buvo pavykę įgyti 5-ių taškų pranašumą (9:4), tačiau antroje ketvirčio dalyje šiek tiek sėkmingiau rungtyniavo "Makroflex" krepšininkai ir beveik panaikino savo atsilikimą (11:12). Vėliau ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis, tad po pirmųjų 10-ties kovos minučių minimalų pranašumą išlaikė "FORTO AMICUS – Green Death" (14:13).

Didžiąją antrojo kėlinio dalį aikštelėje vyravo apylygis žaidimas, o priekyje 1-o taško pranašumu buvo "Makroflex" (23:22). Tačiau tada šeimininkai tarsi sustojo, o tuo puikiai pasinaudojo "FORTO AMICUS – Green Death" krepšininkai – jų spurtas 9:0 leido svečiams įgyti jau šiek tiek didesnį pranašumą (31:23). Visgi ketvirčio pabaigoje šeimininkai pataikė tolimą metimą, palikdami "FORTO AMICUS – Green Death" komandai tik 5-ių taškų pranašumą (31:26).

Trečiojo kėlinio pradžioje "FORTO AMICUS – Green Death" žaidėjams pavyko nežymiai padidinti turėtą pranašumą (35:29), tačiau tada "Makroflex" smeigė 3-is tritaškius, pridėjo dar 2-u dvitaškius ir išsiveržė į priekį 7-iais taškais (42:35). Vėliau žaidimas išsilygino, ekipos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, bet prieš lemiamą ketvirtį priekyje gana solidžiu pranašumu buvo šeimininkų komanda (50:43). Verta paminėti, kad "Makroflex" trečiajame kėlinyje tritaškius metimus metė net 75% taiklumu (6/8 metimai).

Viso ketvirtojo kėlinio metu žaidimas vyko taškas į tašką, tad nei vienai iš komandų nesisekė pakreipti įvykių sau naudinga linkme – vieniems skirtumą padidinti, o kitiems jį sumažinti. Tokiu ritmu ekipoms žaidžiant, priartėjo ir rungtynių pabaiga, o ketvirčio pabaigoje "Makrofex" pelnytas dvitaškis su pražanga leido laimėti rungtynes 10-ties taškų skirtumu (67:57).

"Makroflex": Andrius Knezys – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Nerijus Dirsė – 17 tšk., Edvinas Bacevičius – 10 tšk.

"FORTO AMICUS – Green Death": Tomas Garliauskas – 22 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž., 36 naud. balai), Kęstutis Žižys – 11 tšk., Ramūnas Stackevičius ir Šarūnas Kenstavičius po 9 tšk.

Pakalbintas "Makroflex" ekipos treneris D.Juška sakė, kad "varžovai nėra silpni, todėl pirmoje susitikimo dalyje taip sunkiai klostėsi rungtynės. Bet tai yra normalu. Šiandien tikėjomės laimėti, bet tikrai nesitikėjom tai padaryti lengvai. Visgi dar tik sezono pradžia, tad netikėtų rezultatų dar gali būti daug. Pabaigoje, t.y. pavasarį, kai visi susirenka ir panašiai, tada galima jau ir nuspėti rezultatus, o dabar – viskas normalu".

„Makroflex“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Šilainiai“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 15:33 val.)„Makroflex“ pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją (2014 kovo 21 d., penktadienis, 22:59 val.)„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Akademijos“ krepšininkus (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Makroflex“ nepasigailėjo savo priešininkų (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Makroflex“ užsitikrino pirmą vietą grupėje (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Panaikinę 15 taškų deficitą „Makroflex“ šventė pergalę (2013 spalio 22 d., antradienis, 00:08 val.)„Makroflex“ nesunkiai įveikė „LVA ‒ IVNET“ ir pateko į finalą (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 20:54 val.)„Makroflex“ pergalių serija nutrūko kovoje su „Šilainiais“ (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 00:16 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Šernais“ (2013 gruodžio 29 d., sekmadienis, 20:14 val.)