Makroflex vs Sporto manija & Ekodora 30+ (76:63)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 kovo 21 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Makroflex“ pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją

2014 kovo 21 d., Penktadienis, 22:59 val., peržiūros: 1017

KKL 30+ lygoje, „Vaigora“ pirmenybėse, prasidėjo atkrintamosios varžybos. Ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių į priekį įsiveržė „Makroflex“ krepšininkai, kurie rezultatu 76-63, nugalėjo „Sporto manija & Ekodora“.

„Sporto manija & Ekodora“ rungtynes pradėjo labiau susikaupę ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių jau turėjo solidžią 10 taškų persvarą, 27-17. Antrajame kėlinuke atsirišo rankos „Makroflex“ komandos snaiperiams, kurie pataikė keturis tolimus metimus ir gražino komandą į pradinį rungtynių tašką, 37-37.

Trečiasis kėlinukas visiškai priklausė „Makroflex“ krepšininkams, kurie toliau sėkmingai atakavo iš toli, o baigiantis kėlinukui po taiklaus E.Bacevičiaus tritaškio metimo, „Makroflex“ susikrovė rekordinę 14 taškų pranašumą, 60-46. Per paskutiniąsias dešimt žaidimo minučių „Sporto manija & Ekodora“ komandai nebepavyko užsikabinti šiose varžybose ir turėjo pripažinti „Makroflex“ pranašumą rezultatu 63-76.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Makroflex“ : D.Milaknis 20 tšk. , A.Knezys 14 tšk. , E.Bacevičius 11 tšk.

„Sporto manija & Ekodora“: A.Dervinskas ir R.Turskis (8 atk.k.) po 16 tšk. , L.Ilijonskis 15 tšk. (8/4 tritaškiai)

„Makroflex“ pranoko „Akademiją“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Makroflex“ nepasigailėjo savo priešininkų (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 00:22 val.)Pergalę „Makroflex“ pasiekė tik po atkaklios kovos (2013 spalio 25 d., penktadienis, 22:25 val.)„Makroflex“ pergalių serija nutrūko kovoje su „Šilainiais“ (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 00:16 val.)„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Akademijos“ krepšininkus (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Makroflex“ nesunkiai įveikė „LVA ‒ IVNET“ ir pateko į finalą (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 20:54 val.)„Makroflex“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Makroflex“ užsitikrino pirmą vietą grupėje (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Šilainiai“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 15:33 val.)Panaikinę 15 taškų deficitą „Makroflex“ šventė pergalę (2013 spalio 22 d., antradienis, 00:08 val.)